Betboo yeni giriş

Samsunspor'un hocası Ümit Özat'tan şok istifa

Samsunspor'un teknik hocası Ümit Özat, basın mensuplarıyla girdiği polemik ve basın ile ilgili kararlarla eleştiriliyordu. Son maçta yenilince istifa etti. Basın toplantısından da 3 cümle kurarak ayrıldı.

Samsunspor'un hocası Ümit Özat'tan şok istifa

PTT 1. Lig'in 15. haftasında Balıkesir maçını 2-0 kaybeden Samsunspor'un Teknik Direktörü Ümit Özat, maç sonunda istifa ettiğini duyurdu. Basın mensuplarıyla girdiği diyaloglar ve antrenmanları basına kapatmasıyla gündeme gelen Özat bu kez istifayla gündeme geldi.

Son haftalarda istenilen performansı gösteremeyen Samsunspor'da istifa krizi yaşandı. Samsunspor, evinde ağırladığı Balıkesirspor’a yenildi. Rakibinden 2 gol yiyen Samsunspor'un Teknik Direktörü Ümit Özat, istifa ettiğini duyurdu. Basın toplantısı için kameraların karşısına geçen Özat, “Kaybettik, üzüntülüyüz, söylenecek bir şey yok. Gerekli açıklamayı yayıncı kuruluşa yaptım. Oradan gereken bilgileri alırsınız” diyerek basın toplantısından ayrıldı.

Ümit Özat, maç başlarken de spor muhabilerince protesto edilmişti. Özat, basında hakkında yapılan eleştirileri sosyal medyadan hoş olmayan bir dille eleştirmiş, ardından Samsunspor antremanlarını basına kapatmıştı. 

Yazar: Haberci
samsunspor ümit özat balıkesirspor ümit özatın istifası
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş