301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx

Türk girişimlerin dünyaya açılan başarısı, Weecomi

Türk girişimcinin hayali, Weecomi markasıyla dünyaya açılıyor. Türkiye, Gürcistan, Rusya, Kazakistan ve Almanya'da yapılanan Weecomi girişimi, yavaş yavaş dünya pazarındaki yerini alıyor.

Türk girişimlerin dünyaya açılan başarısı, Weecomi

Türkiye'de çeşitli sektörlerde elde ettikleri birikimlerle Weecomi markasını yaratan Hamza Özkan Cıbır, büyük çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu bir oluşumun desteğini de alarak yavaş yavaş dünya pazarına açılıyor. Weecomi Türkiye, Gürcistan, Rusya, Kazakistan ve Almanya'da büyük bir kitle oluşturan şirket, 'Hayallerime adım adım' hedefiyle iş sahibi yapıp, kazandırıyor. 

WEECOMİ DÜNYAYA AÇILIYOR
Nisan ayında kurulan Weecomi markası, gençlerden aldığı destekle büyük bir yapılanma sürecine girdi. Elektronik kart sistemiyle tüm dünyaya açılmaya hazırlanan Weecomi, kullanıcılarına günlük, haftalık ve aylık ihtiyaçlarını karşılayan uluslararası bir sistemi cebinize getiriyor. Projeyle ilgili bilgi veren Hamza Özkan Cıbır, başlattıkları bu uygulamanın kısa sürede binlerce kişiye ulaşmasının büyük bir başarı olduğunu söyledi. 

WEECOMİ NEDİR?
Mobil ticaret projesi yaptıklarını söyleyen Cıbır, "Projenin amacı müşterinin harcadığı paradan para kazanmasını sağlamaktır. Weecomi uygulamasından yararlanmak için ilk önce cep telefonunuza yüklemeniz ve kayıt olmanız gerekiyor. Alacakları QR kodu ile istenilen mağazadan alışveriş imkanı tanınacak. Harcadıkça puan kazanılacak" dedi. Weecomi'nin özellikle gençlere faydası olduğunu belirten Cıbır, "Weecomi Türkiye, Gürcistan, Rusya, Kazakistan ve Almanya'da faaliyet göstermektedir. Sunulan sistem, müşteri ile işyerleri arasında uygulama aracılığıyla ilişki kurmadır. Şu anda uygulamanın yalnızca Android versiyonundan yararlanmak mümkündür, iOS versiyonu da yakında kullanıma verilecek" dedi.

Weecomi, geçtiğimiz günde Azerbaycan'da 500 kişilik bir toplantı düzenleyerek, her yaştan insana uygulamayı anlatmış ve gençlerin iş sahibi olmasına vesile olmuştu.

Yazar: Haberci
weecomi weecomi nedir weecomi uygulaması hamza özkan cıbır
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İlhan Cıbır     0000-00-00 Geleceğin tirendi alışveriş tekniği olan bir sistem her işyeri sahibi ve her bireye kazandırmak konumunda hitabeden bir özellik Hemen Baslamalısınız http://weecomi.org/yeni-uyelik/Admin/
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx