Betboo yeni giriş

İstanbul'daki genç PKK'lılara büyük operasyon

İstanbul'da terör örgütü PKK'nın genç militanlarını hedef alan geniş çaplı bir operasyon başlatıldı. 8 farklı adrese yapılan baskınlarda, şüpheliler gözaltına alındı.

İstanbul'daki genç PKK'lılara büyük operasyon

İstanbul'un Arnavutköy ve Bağcılar İlçesi'nde terör örgütü PKK'nın gençlik yapılanması olan YDG-H'ya yönelik geniş çaplı bir operasyon yapıldığı öğrenildi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'nün organizesinde yapılan operasyona, özel harekat ve çevik kuvvet ekipleri de destek verdi. 8 farklı adrese yapılan baskınlarda, 4 şüphelinin yakalandığı ve gözaltına alındığı öğrenildi. Evlerde yapılan aramalarda ne bulunduğu ise henüz açıklanmadı. Şüphelilerin Vatan Caddesi'ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne götürülerek ifadelerini alındığı öğrenildi.

POLİS VE ASKERE KRİTİK GÖREV
Terör örgütü PKK, son aylarda hain eylemlerini artırdı. Güvenlik güçleri ise Türkiye'nin her yerinde özellikle doğu ve güneydoğu illerinde sıkı güvenlik önlemleri alıyor. Her geçen gün bir sığınak, bomba yapma malzemesi, silah vb. materyaller ele geçiyor. Yakalanan şüpheliler ise suçlu bulunması halinde cezaevine atılıyor. Polis ve asker bu noktada önemli bir görev üstleniyor. Öyle ki özellikle büyükşehirlerde terör örgütü PKK yandaşlarına fiziki ve teknik takip yapılarak suç unsurları veya suça karışmaları kayıt altına alınıyor. Uygun görülen gün ve zamanda ise baskınlar yapılıyor.

Yazar: Haberci
istanbul operasyon ydh-g operasyon terör örgütü pkk yapılanma
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş