Betboo yeni giriş

Yeni kabinenin yeni bakan yardımcıları

1 Kasım'dan sonra oluşan AK Parti 64'üncü hükümetinde yer alan Bakan Yardımcılarına ait kararlar yayımlandı. Listede sürpriz isimler var.

Yeni kabinenin yeni bakan yardımcıları

Bilim, Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Gençlik ve Spor, İçişleri ile Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcıları ile müsteşarları bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı. 

Buna göre; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bakan Yardımcılığı'na Hasan Ali Çelik, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakan Yardımcılığına Ali Rıza Alaboyun, Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcılığına Abdurrahim Boynukalın, İçişleri Bakanlığı Bakan Yardımcılığına Sebahattin Öztürk, İçişleri Bakanlığı Müsteşarlığına Selami Altınok, Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcılığına Orhan Erdem atandı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığına ise Müsteşar Yardımcısı Mehmet Selim Bağlı getirildi.

Yazar: Haberci
bakan yardımcıları 64 hükümet Ali Rıza Alaboyun Hasan Ali Çelik Abdurrahim Boynukalın Sebahattin Öztürk Selami Altınok Orhan Erdem Mehmet Selim Bağlı
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş