Betboo yeni giriş

Aile bakanından toplum inşaası önerileri

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, toplum inşaa etmenin önemine vurgu yaparak, "Vicdanı titreten her şey görev alanımıza giriyor" dedi.

Aile bakanından toplum inşaası önerileri

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, Memur-Sen Denizli İl Temsilcisi Osman Tavşan başkanlığındaki sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinden oluşan heyetle Bakanlıkta kahvaltıda bir araya geldi. Hemşehrileriyle bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu dile getiren Bakan Ramazanoğlu, Denizli’de gerçekleştirecekleri projeler hakkında bilgi verdi, konuklarının sorun ve önerilerini dinledi.

YAPILACAK ÇOK İŞ VAR
“Toplum olarak her türlü kültürel ve ahlaki erozyonun hedefindeyiz” diyen Ramazanoğlu, "Biz burada toplumu inşa ediyoruz. Kültürel değerlerimizi korumanın, kendimiz olarak kalabilmenin mücadelesini veriyoruz. Yollar, barajlar yapabilirsiniz ama toplumu inşa edemezseniz bunun hiçbir anlamı yok. Çok genç ve dinamik bir nüfusumuz ve yapılacak çok işimiz var. Gençlerimize, çocuklarımıza sahip çıkmalıyız. Bunları sizlerle, sivil toplum kuruluşlarımızla işbirliğiyle çalışarak yapacağız" dedi.

Bakan Ramazanoğlu, Bakanlığın, aile ve sosyal politikalar olmak üzere iki parametre taşının olduğunu ifade ederek, “Gözü yaşlı yüreği incinmiş herkes, engelliler, yaşlılar, kimsesi olmayan kadınlar, şehit yakınları, gaziler, çocuklar, tenceresi kaynamayan, sobası yanmayan evler, ‘bize bakacak kimse yok mu?’ diyen herkes, vicdanı titreten her şey görev alanımıza giriyor” değerlendirmesinde bulundu.

Ramazanoğlu. heyette bulunan kadınlara ziyaretin anısına telkâri yaka iğnesi hediye etti.

Yazar: Haberci
Sema Ramazanoğlu denizli
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş