Betboo yeni giriş

Yedipete Huzur Operasyonu'nda rakamlar korkutucu

İstanbul'da 'Yeditepe Huzur Operasyonu' adı verilen uygulamada, 113 şüpheli yakalandı. Aramalarda çok sayıda uyuşturucu madde, kaçak içki ve ruhsatsız silah ele geçirilmesi ise korkutuyor.

Yedipete Huzur Operasyonu'nda rakamlar korkutucu

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün özel harekat, terör, narkotik, asayiş, mali ve organize suçlarla mücadele ve trafik şube müdürlüğü ekipleri 39 ilçede eş zamanlı 'Yeditepe Huzur Operasyonu' uygulaması yaptı. İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin de destek verdiği uygulamada ele geçirilenler, toplumun içinde bulunduğu durum nedeniyle akıllarda soru işareti bırakıyor. 

YAKALANANLAR KORKUTUYOR
5 bin polisin katıldığı operasyonda, 27 bin 838 kişiye Genel Bilgi Tarama (GBT) kontrolü yapıldığı, çeşitli suçlardan aranan 113 şüpheli yakalandığı, aramalarda ise 24 ruhsatsız tabanca, 90 gram uyuşturucu madde, 21 şişe Kaçak içki ele geçirildiği öğrenildi. Öte yandan durdurulan 7 bin 424 araçtan 129'unun trafikten men edildiği, inceleme yapılan 759 iş yerinden 59'unun mühürlendiği, 292 bin 785 lira da trafik cezası kesildiği bilgisi geldi. 

TOPLUMUN RUH HALİ
Polisin 39 ilçede yaptığı bu geniş çaplı operasyonda ele geçirilen ruhsatsız tabancalar, uyuşturucu madde ve kaçak içkiler ise, toplumun içinde bulunduğu durum nedeniyle korkutuyor. Öyle ki, her geçen gün cinayetlerin, kaçak içki nedeniyle ölümlerin yaşandığı günümüzde bir günde belirli saatlerde yapılan uygulamada bu kadar yasal olmayan madde ele geçiriliyorsa, dönem dönem bu uygulama yapılsa ne kadar çıkacak!

Yazar: Haberci
yeditepe huzur operasyonu istanbul operasyon huzur asayiş uygulaması
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş