Betboo yeni giriş

Romanlardan bürokratlara hizmet ödülü

Romanlar Konfederasyonu, bazı bürokratlara hizmet ödülü verildi. Birlik ve beraberlik seslerinin yükseldiği gecede, Romanların vizyonu da konuşuldu.

Romanlardan bürokratlara hizmet ödülü

Romanlar Konfederasyonu, Kocaeli'deki Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde gerçekleştirdiği ödül gecesinde, vali, milletvekilleri ve belediye başkanlarına ödül hizmetlerinden dolayı ödüller verdi. 

1. Roman Ulusal Ödülleri Gecesi'nde, Hatay’dan Samsun’a kadar Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki Roman Dernekleri’nin başkanlarına da Roman vatandaşlarımızın sorunlarının çözümü için yaptıkları katkılardan dolayı plâket verildi. Plaket törenine; Kocaeli Milletvekilli Zeki Aygün’ün yanı sıra sanatçılar Ümmiye, Serpil Çakmaklı, Bayram Şenpınar ve Kobra Murat’ta katıldı.

Romanlar Konfederasyonu Başkanı Ahmet Çokyaşar, Romanlara verilen değer ve kıymetin bilinmesi gerektiğini belirterek, "Hükümetimize ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’na hizmetlerinden dolayı da ayrıca müteşekkiriz. Kocaeli, Türkiye’de roman politikasının iyi bir vizyonudur. Burada ki çalışmalar ülkemize örnek oluyor. Bugün Kocaeli’de yapılan her iş Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığımızın önündedir" dedi. 

KENTİN GÜLLERİ ROMANLAR
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu da, Romanlar Konfederasyonu tarafından yılın Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçildi. Başkan Karaosmanoğlu, “Sizler bu kentin güllerisiniz. Roman vatandaşlarımız bu ülkenin vatanperver insanlarıdır. Devletine, milletini ve bayrağını sever, sahip çıkar. Ancak biraz kendisini ihmal etti. Yaşam içerisinde sizleri iyi yerlerde gördüm mü ben çok mutlu oluyorum. Bu plaketi almaktan onurluyum ve sevinçliyim. Ancak benim için en güzel plaket gençlerimizin iyi yetişmesi olacaktır” diye konuştu.

MİLLETVEKİLİ AYGÜN: CANDAN SEVEN ROMANLAR
Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün’e ve diğer kamu kurum ve STK’ların temsilcilerine de Romanlara yaptıkları katkılar nedeniyle hizmet ödülleri verildi. Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün’de törende, “İnsanı seven candan insan olarak Romanları gördüm. Bizim siyasi anlayışımızda bizim merkezimizde insan vardır. Bu anlayışla hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz” dedi. Ödül törenlerinden sonra toplu çekilen fotoğraflarla günün anısı yaşatıldı. Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’a programa katılanlar arasındaydı.

Yazar: Haberci
roman ödülleri ulusal roman ödül gecesi kocaeli
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş