Betboo yeni giriş

Motorsikletciler otobüse molotof attı

Kimliği belirsiz 2 kişi, İstanbul Bağcılar'da bir halk otobüsüne molotof attı. Yangınla birlikte otobüs tamamen kül oldu. Geç farkedilen yangın ile ilgili gelişmeler.

Motorsikletciler otobüse molotof attı

Bağcılar’da park halinde bulunan özel halk otobüsü, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından molotof kokteyli ile kundaklandı. Özel halk otobüsü tamamen yanarak kullanılamaz hale geldi. 

Bağcılar, Demirkapı Mahallesi, Melek Sokak üzerinde park halinde bulunan 34 EUD 29 plakalı Özel Halk Otobüsü kimliği belirsiz kişiler tarafından gece saat 02.30 sıralarında molotof kokteyli ile ateşe verildi. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine itfaiye ekipleri geldi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yanmakta olan otobüsü söndürerek soğutma çalışması yaptı. Meydana gelen yangın nedeniyle özel halk otobüsü tamamen yanarak kullanılamaz hale geldi.

Olay sırasında evde olduklarını belirten otobüs sahibi, "Yatıyorduk, saat 11’de araç gelmişti. Bir haber geldi 'yanıyor' diye. Komşular haber verdi. Motorsikletle bir, iki kişi gezmişler sanırım otobüsün etrafında. Nasıl olduğunu gören yok’’ dedi. Polis, olayı gerçekleştirenleri tespit etmek için geniş çaplı operasyon başlattı. 

Yazar: Haberci
otobüs halk otobüsü molotof istanbul
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş