Betboo yeni giriş

Nadide Hayat filminin konusu kadın

Büyük bir merakla beklenen ve Çağan Irmak'ın yönettiği Nadide Hayat filminin konusu belli oldu. Yönetmen Irmak, filmde, Türkiye'deki kadının mücadelesini anlattıklarını söyledi.

Nadide Hayat filminin konusu kadın

'Nadide Hayat' filminin Antalya galası Antalya'da gerçekleştirildi. Galaya filmin oyuncuları Demet Akbağ, Yetkin Dikinciler, Efecan Şenolsun ve Çisem Çancı ile senarist ve yönetmen Çağan Irmak katıldı. Kalabalık hayran kitlesinin karşıladığı yönetmen ve oyuncular, filmle ilgili izleyicilerin sorularını yanıtladı.

Çağan Irmak, 18 Aralık'ta vizyona giren film hakkında güzel eleştiriler aldıklarını belirterek, Türkiye'deki kadının mücadelesini anlatmaya çalıştıklarını söyledi. Türkiye'de tek başına hayat mücadelesi veren çok kadın olduğunu belirten Çağan Irmak, "Filmin senaryosunu yazmadan önce o kadınları biraz dinledik. Zaten filmin senaryosunu yazarken Demet Akbağ da yanımdaydı. O da çok yardımcı oldu. Filmi empati kurarak yaptık" dedi.

DEMET AKBAĞ İLK KEZ ANTALYA'DA
Demet Akbağ da güzel bir film yaptıklarına inandığını belirterek, "Uzun zamandan sonra ilk Antalya gezim bu. Biz tatlı, sıcacık, güzel bir film yaptığımıza inanıyoruz. Bizim için öyle. Umarım seversiniz. Siz de bizim gibi bu filmi keyifle izlersiniz" diye konuştu.

UMUT VE GÜLÜMSEME
Filmin oyuncularından Yetkin Dikinciler ise filmle izleyenlerde umut ve gülümseme bırakmak istediklerini kaydederek, "Antalya'da 2 yıl tiyatro yaptım. O yüzden ayrı bir heyecan yaşıyorum. Antalya'ya yakışacağına inandığımız bir film. Çünkü biz sıcaklardan bir film getirdik. Siz de sıcağı içinizde barındıran insanlarsınız. Biz umut ve gülümseme bırakmak istiyoruz ama sizleri gördükçe umut ve gülümseme doluyoruz. Varlığınız için çok teşekkürler" diye konuştu.

Film, hayatını değiştirmeye karar veren orta yaşlı bir kadının komik hikayesini konu alıyor.

Yazar: Haberci
nadide hayat çağan ırmak nadide hayat filmi demet akbağ
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş