Betboo yeni giriş

Greenlife ile temizlik sil baştan

Greenlife Temizlik firması, temizlik sektörüne yeni bir soluk getiriyor. İyonize yani saf su ve pek çok farklı ürünü sizin için kullanan Greenlife, yaşam alanlarınızın ışıl ışıl olmasını sağlıyor.

Greenlife ile temizlik sil baştan

Ubuntu A.Ş. kuruluşu olan Greenlife Temizlik firması, dış cephe temizliğinde sektörüne farklı bakış açısı getiriyor. Tamamen özel ürünlerle temizlikte marka haline gelmeyi hedefleyen Greenlife Temizlik, "Temizlik sil baştan" sloganıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Elif Karayel Alp ve Hakkı Işıklı tarafından kurulan Greenlife Temizlik firması, Samsun ve bölgesinde adından sıkça söz ettirmeye başladı. Firmasıyla ilgili bilgi veren Elif Karayel Alp, dış cephe temizliğini son teknoloji ile mineralsiz su kullanımı sayesinde antistatik bir efekt oluşturarak yaptıklarını ve böylelikle uzun süre temiz kalmasını sağladıklarını söyledi.

ÖZEL ÜRÜNLERİN GÜCÜ
İyonize edilmiş su ile taş, granit, kompozit yüzeylerin temizliğini yaptıklarını söyleyen Elif Karayel Alp, "Kimyasallı su kullanarak aşırı kirli, yağlı, korozyona uğramış yüzeyleri temizliyoruz. İyonize edilmiş suyla parlak, saydam, cam gibi yüzeyleri temizleyip, parlamasını sağlıyoruz. Aslında yaptığımız işin diğer boyutu da sadece yüzeylerin değil, iki cam ya da kaplama arasındaki derz ve çerçeveleri beraberinde temizliyoruz. Dış cephe temizlikleri yağmurda etkilenmediği için daha uzun süre temiz kalmaktadır" dedi.

A SINIFI ÇALIŞMA SİSTEMİ
Greenlife Temizlik çalışanlarının tamamının yüksekte çalışabilirlik sertifikasına sahip olduğuna dikkati çeken Hakkı Işıklı ise, "İş güvenliği yasasına göre can halatı, baret, paraşüt gibi güvenlik tedbirlerini tam almış. A sınıfı iş güvenliği uzmanı tarafından eğitime tabi tutulmuş olup personelimiz, eğitim sertifikasına da sahiptir" diye konuştu.

Hakkı Işıklı temizlik yapılacak binanın keşifi için müşterilerin 0362 435 96 54 numaralı telefonları aramalarının ücretsiz keşif hizmeti almalarına yeteceğini sözlerine ekledi.

Yazar: Haberci
greenlife greenlife temizlik greenlife samsun inşaat temizliği teknolojik temizlik
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş