Betboo yeni giriş

Kepçeyle define arayan başkana suçüstü

Define aramak için ormanlık araziye kepçe sokan ve bu alanla ilgili bir kooperatifin başkanının da aralarında olduğu 6 kişi suç üstü yakalandı.

Kepçeyle define arayan başkana suçüstü

Ormanda kepçeyle define arayan kooperatif başkanı ve orman muhafaza memuru 6 kişiyle birlikte yakalandı. Sakarya'nın Kocaali İlçesi'nde aralarında bir orman kooperatifi başkanı ile orman muhafaza memurunun olduğu 8 kişi define bulmak amacıyla iş makinesiyle kazı yaparken yakalandı.

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, dün öğle saatlerinde Molla Hasan mevkiinde kepçe ile kazı yapan kişilerin olduğu ihbarı üzerine harekete geçti. Jandarma ekipleri ormana geldiğinde iş makinesi ile çukur açan 8 kişiyi suçüstü yakaladı. Define bulma amacıyla kazı yapan aralarında Kocaali'de bulunan bir orman kooperatifinin başkanı olan H.A. ile bir orman muhafaza memurunun bulunduğu 8 kişi gözaltına alındı. Jandarma ekipleri GPS cihazı ile kazıda kullanılan aletlere el koydu. Gözaltına alınan bazı kişilerin define bulma hayali ile İstanbul'dan geldiği öğrenilirken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yazar: Haberci
define arama define kepçe kooperatif başkanı
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş