Betboo yeni giriş

Cizre'de teröristler kanas kullandı: 1 şehit

Terör örgütü PKK, Şırnak'ın Cizre İlçesi'ni adeta savaş alanına döndürdü. Güvenlik ve huzuru sağlamak için çalışan güvenlik güçlerine, keskin nişancı tüfeği kanas ile saldıran teröristler, Adanalı Ufuk Fesli uzman çavuşu şehit etti. Şehit 8 ay sonra düğün yapacaktı.

Cizre'de teröristler kanas kullandı: 1 şehit

11 gündür sokağa çıkma yasağı ilan edilen Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde, güvenlik güçleri huzuru sağlamak için mücadelesine devam ediyor. Fakat, teröristler hain planlarını kurmaya devam ediyor. Hendekleri kapatmak, barikatları kaldırmak ve PKK'lıları etkisiz hale getirmek amacıyla 14 Aralık günü sokağa çıkma yasağı ilan edilen Cizre İlçesi'nde bu gece güvenlik güçleri ile PKK'lılar arasında çatışma çıktı. Çatışmada PKK'lıların keskin nişancı tüfeği Kanas ile açtığı ateşte 1 uzman çavuş şehit oldu. Cizre'de güvenlik güçleri ile PKK'lılar arasındaki çatışmalar sürürken, art arda patlama sesleri duyuldu.

ŞEHİT ADANALI UFUK FESLİ
Şehit düşen 24 yaşındaki Jandarma Uzman Çavuş Ufuk Fesli'nin Adana'daki baba evine ateş düştü. Fesli'nin nişanlı olduğu ve ağustos ayında da düğün yapmayı planladığı belirtildi. Saat 02.30 sıralarında ambulans ile şehidin büyüdüğü merkez Seyhan İlçesi Havuzlubahçe Mahallesi'ndeki eve gelen askeri heyet, acı haberi şehidin annesi Meryem İşgüzar ve üvey babası Ahmet İşgüzar'a verdi. Çocuk yaşta öz babasını kaybeden şehidi büyüten Ahmet İşgüzar ve annesi Meryem İşgüzar, acı haber sonrasında fenalık geçirdi. Sağlık görevlilerinin müdahale ettiği İşgüzar çiftinin feryadı yürekleri dağladı. 

'AĞUSTOSTA DÜĞÜNÜ VARDI'
Şehidin evinin bulunduğu sokağa Türk bayrağı asılırken, acı haberi alan yakınları ve komşuları taziye için eve akın etti. Şehidin nişanlı olduğunu belirten yakınları, ağustos ayında düğün yapmayı planladığını anlattı. Ufuk Fesli'nin cenazesi, Şırnak'ta yapılacak törenin ardından Adana'ya gönderilecek.

Yazar: Haberci
cizre terör olayları cizre şehit ufuk fesli adana şehidi adana seyhan şehit havuzlubahçe mahallesi
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş