Lovelet AVM bu işi abarttı!

Lovelet AVM'de yapılan uygulamaların böylesini başka yerde bulamazsınız. AVM yönetimi niye böyle yapıyor?

Lovelet AVM bu işi abarttı!

Samsun'da alışveriş hayatına farklı bir bakış açısı getiren Lovelet AVM, yaptığı etkinlikler ile göz dolduruyor. Alışverişe gidenler, para verseler dahi kendilerinin öğretilmeyecek bilgiyi, deneylerle öğreniyor. 

Karadeniz'in en büyük outleti olan Lovelet, alışverişin yanında bir çok kültürel aktiviteye imza atmaya devam ediyor. AVM bünyesinde oluşturulan ve tüm yaş gruplarının uzman eğitmenler eşliğinde öğrenimler gördüğü atölyeler, herkesin ilgisini çekiyor. Büyüklerinde en az küçükler kadar ilgi gösterdiği atölye etkinlikleri, hem eğlendirip, hem öğretiyor. 

Bu haftaki etkinlikler kapsamında 'Kağıt Tabak Atölyesi' ve fen bilimlerinin sıkıcı teoriden uzaklaştırarak eğlenceli deneylerle show haline getirilen 'Eğlenceli Bilim Atölyesi' müşterilere sunuldu. Öğrenirken şaşıran ve bir o kadar da eğlenen çocuklar sihir yoktur başlığı altında el çabukluğuyla yapılan sihir gösterilerinin, püf noktasını öğrendi. Atölyede, çocukların yaratıcılığını destek verecek şekilde, özel deneyler yapabilmeleri için onlara taktikler verildi.

Benzer etkinliklerin 30 Ağustos'ta da birbirinden eğlenceli olarak devam edeceği bildirildi. 

 

 

Yazar:
lovelet samsun samsun lovelet Kağıt Tabak Atölyesi Eğlenceli Bilim Atölyesi böyle alışveriş mi olur
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı