Betboo yeni giriş

Üvey çocuklarına işkence yapan kadının cezaevi imtihanı

2 küçük çocuğa insanın kanını donduran işkenceler yapan üvey anne, cezaevinde adeta imtihan yaşıyor. Mahkumlar tarafından dövülen kadın, hastanelik oldu. Şimdi de Kayseri'den Ankara'ya naklediliyor.

Üvey çocuklarına işkence yapan kadının cezaevi imtihanı

Kayseri'de 5 ve 7 yaşındaki iki üvey çocuğuna işkence yapmak suçundan 46 yıl hapis cezasına çarptırılan ve kaldığı Kayseri Kapalı Cezaevi'nde hükümlü ve tutuklular tarafından dövülerek hastanelik edilen Songül A., Ankara Sincan Kapalı Cezaevi'ne nakledildi. Mahkumların bile tepkisini çeken kadının, cezaevinde yaşadığı imtihan ders niteliğinde.

16 Aralık'ta 46 yıl hapis cezasına çarptırılan Songül A., kaldığı Kayseri Kapalı Cezaevi’nden geçen perşembe günü Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeki Adli Tabipliğe getirildi. Songül A., iddiaya göre tutuklu veya hükümlüler tarafından dövülünce, cuma günü gece saatlerinde tekrar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirildi. İşkenceci üvey anne, acil servisin travma bölümünde 'darbe, dayak, bükülme, ısırılma veya tırmalanma, başın yüzeysel yaralanması tanısı' ile tedavi uygulandı. Tedavisinin tamamlanmasının ardından Songül A., jandarmalar tarafından tekrar cezaevine götürülerek, revire konuldu. 

Cezaevindeki bu gelişmeler üzerine Songül A.'nın, can güvenliği açısından başka bir cezaevine nakledilmesi kararlaştırıldı. Sevk kararı uyarınca Songül A., güvenlik önlemleri altında Ankara Sincan Kapalı Cezaevi'ne götürüldü.

Yazar: Haberci
kayseri üvey çocuklara işkence çocuğunu döven üvey anne ankara cezaevi
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş