Betboo yeni giriş

Ahmet Özhan'ın yeni albümü Mayıs 2016'da

Türk Sanat Müziğinin önemli isimlerinden Ahmet Özhan, yeni albümü için tarih verdi. Özhan, Mayıs 2016'da beklenen albümünün çıkacağını söyledi.

Ahmet Özhan'ın yeni albümü Mayıs 2016'da

Türk Sanat Müziğinin ünlü isimlerinden Ahmet Özhan, Afyonkarahisar'da sevenleri ile buluştu. Sevilen şarkılarını seslendirerek başlayan Özhan, sevenleri ile bol bol sohbette ederek ayrıca katılımcıların sorularını yanıtladı. Sorular üzerine Afyon’da olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Özhan, “Mevlevilik Türkiye’de Konya ve Afyon kökenli olarak oluşmuş bir kültürdür. Sultan Divani hazretleri çok büyük bir zattır, onun manevi ortamı dolayısı ile çok daha özde barındırmaktadır. Bilenler ve tanıyanlar için büyük bir kaynaktır. Ayrıca Anadolumuzun bin bir türlü güzelliklerini barındıran yemesinden içmesinden, giyinmesinden, konuşmasından ülkemizin bütün güzelliklerini barındıran bir Afyonkarahisar var. Onun için burada olmak bana mutluluk ve sevinç verici” dedi.

İLANLARINI İMZALADI
Sevenlerine ayrıca yeni albüm müjdesi de veren Özhan, albüm için çalışmaların devam ettiği ve yaz mevsimine kadar çıkacağını kaydederek, “Yaz ortalarına doğru Mayıs ayında inşallah elinizde olacak. Benim de çok heyecanla takip ettiğim bir çalışma sürdürüyoruz. Türk Sanat Müziği albümü de yine gündemimizde belki o Mayıs tan öncede size ulaşır diye temenni ediyorum” dedi. Konuşmaların ardından Özhan, sevenlerine kendi fotoğrafının olduğu ilanları imzaladı.

Yazar: Haberci
ahmet özhan ahmet özhan yeni albüm afyonkarahisar
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş