Betboo yeni giriş

Bodrum'da zehirli tavukla köpek katliamı

Bodrum'da insanlıktan nasibini almamış kişi veya kişiler, içerisine tarım ilacı karıştırdıkları tavukları sokak köpeklerinin yiyeceği yerlere koydu. 20 köpek korkunç bir şekilde acı çekerek öldü. Polis bunu yapanların peşine düştü.

Bodrum'da zehirli tavukla köpek katliamı

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde 20 köpek, içine tarım ilacı karıştırılmış tavuk etiyle zehirlenerek, telef edildi. Yalıkavak Mahallesi'nde, sabah saatlerinde 20 köpeğin leşi bulundu. Köpeklerin yedikleri tarım ilacı karıştırılmış tavuk etiyle zehirlendikleri belirlendi. 

Telef edilen köpeklerin arasında boynunda tasması takılı, sahiplilerin de olduğu belirten turizmci Deniz Anapa, "Daha önce benim de dört köpeğim kimliği belirsiz kişilerce zehirlenerek, katledildi. Bu mahallede sahipli, sahipsiz ayrımı yapılmadan can dostlarının öldürülmesi neredeyse gelenek haline geldi. Ne yazık ki bugüne kadar yapılan bunca şikayete rağmen köpek katillerinden biri bile bulunamadı. Yine de 6 arkadaşımız Yalıkavak Polis Merkezi'ne şikayetçi oldu" dedi.

Bodrum Hayvan Hakları Derneği Başkanı Füsun Uslu da turizm cenneti Bodrum'a bu tür vahşet haberlerinin yakışmadığını belirtip, "Yeter artık, köpek katliamları durdurulsun" diye konuştu. Polis, şikayetler üzerine köpekleri zehirleyen kişilerin belirlenip, yakalanması için çalışma başlattı.

Yazar: Haberci
köpek katliamı bodrum ölen köpekler köpek zehirleme bodrum muğla
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş