Betboo yeni giriş

Modanın kalbi Tozlu.com 2 yarışmada en iyilerle yarışıyor

Moda giyimin öncüsü Tozlu.com, 2015 yılının en iyilerin seçildiği Webrazzi ve Türkiye Gençlik Ödülleri'nin yarışmasında aday gösterilerek, en iyilerle yarışıyor. Tozlu.com, birincilikte iddialı.

Modanın kalbi Tozlu.com 2 yarışmada en iyilerle yarışıyor

Kullanıcılarına toptan fiyatına online alışveriş imkanı sunan Tozlu.com, erkek, çocuk ve kadın giyim modellerinde en iyi fiyatları verirken bu alanda en iyilerle yarışmaya devam ediyor. Tozlu.com, Webrazzi ve Türkiye Gençlik Ödülleri yarışmasında aday olarak, kullanıcılarının desteğiyle 'en iyi' ünvanlarını alarak, ödüllerini artırmayı hedefliyor. 

Bugüne kadar, Türkiye'de 'yılın moda odaklı e-ticaret sitesi', 'Yılın web girişimi' ve 'İnsana saygı' ödülleriyle markasına değer katan Tozlu.com, 2015 yılı içinde, www.webrazzi.com'un 'Yılın Moda Odaklı Ticaret Sitesi' dalında 10 adaydan biri olarak yarışıyor. Tozlu.com, Türkiye Gençlik Ödülleri yarışmasında da, 'En İyi e-Ticaret Sitesi' dalında 10 aday arasında yarışıyor. Tozlu.com, bu yarışmanın şuanki oylamasında 2'inci sırada bulunuyor. 

Tozlu.com yetkilileri, bu ödülleri alarak daha kaliteli hizmet vermeyi amaçladıklarını belirterek, müşterilerinden bu sitelere girerek oy vermelerini istedi. 

Webrazzi yarışmasında tozlu.com'a oy kullanmak için TIKLAYINIZ

Türkiye Gençlik Ödülleri için tozlu.com'a oy kullanmak için TIKLAYINIZ

Yazar: Haberci
tozlu.com tozlu.com yarışması tozlu.com.tr tozlu webrazzi tozlu gençlik ödülleri
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş