Betboo yeni giriş

Kalp hastaları kendinize dikkat edin. Türkiye donarken kalbinizi dondurmayın!

Türkiye donarken, kalbiniz donmasın. Araçlarınızı koruyarak park edin, sabah kalktığınızda arabanızı çalıştırmak mümkün olmayabilir. Gizli buzlanmaya dikkat! Havanın açık olduğu illerde, kar ve buzların gündüz erimesinin, gecesinde gizli buzlanmalar yaşanacağı uyarısı yapılıyor.

Kalp hastaları kendinize dikkat edin. Türkiye donarken kalbinizi dondurmayın!

Tüm yurtta - 20 lerin üstünde dondurucu soğuk hava ile mücadele ediyor. Kayseri'de termometrelerin -20 gösterdiği dün gece sonrası uzmanlar dondurucuğu soğukları yaşadığımız bugünlerde kalp ve damar hastalarını uyardılar. Uzmanlar, ''Kış aylarının gelmesi ile özellikle kalp ve damar hastası olanlar çok dikkatli olmalıdır. Vücut sıcaklığında ki ani düşmeler ve değişimler kalp krizi geçirme riskini hızla arttırmaktadır. Kronik kalp rahatsızlığı olanların soğuk havadan kendilerini korumaları. Dışarı çıkmayın. Dondurucu soğuk günleri evinizde geçirin'' uyarılarında bulunuyorlar. 

KAYSERİ GECE DONDU:- 19.9

Doğu başta olamak üzere iç Anadoluyu etkisi altına alan dondurucu soğuk, Kayseri kent merkezinde dün gece en düşük sıcaklığı sıfırın altında 19.5, Erciyes Dağı'nda ise, yine sıfırın altında 19.9 derece ölçüldü.

METEOROLOJİDEN SICAK HABER DE VAR
Meteoroloji uzmanları, yağış olmayan açık havanın görüldüğü bölgede hava sıcaklığının yarından itibaren ısınacağını bildirdi. Bu gece en düşük sıcaklığının eksi 10 derece beklendiği ifade edildi. Aşırı soıuk nedeniyle Kayserililer ve tüm İç Anadolu bu sabah araçlarını çalıştırmakta zorlandı.

Yazar: Mustafa Çimen
Gizli buzlanma donma tehlikesi Kayseri kaç derece kalp hastalığı ve soğuklar
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş