Betboo yeni giriş

Sur'daki şehidin acısı Ordu ve Samsun'a düştü!

Diyarbakır Sur'da şehit olan Uzman Çavuş Nuh Özdemir'in acı haberi Ordu ve Samsun'a düştü. 5 aylık hamile eşi ve yakınları şehidin acısıyla göz yaşına boğuldu. 3 gün önce beraber olan şehitten geriye gözü yaşlı bir eş ve dünyaya getireceği evladı kaldı.

Sur'daki şehidin acısı Ordu ve Samsun'a düştü!

Diyarbakır'ın Sur İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin haince saldırısıyla şehit edilen Uzman Çavuş Nuh Özdemir'in acısı Ordu'nun Akkuş İlçesi'ndeki baba ocağına düştü. Şehidin eşi ise Samsun'daki baba ocağında acı haberi aldı. 5 aylık hamile olan ve erkek çocuk bekleyen acılı eş, sinir krizleri geçirdi. 

Diyarbakır'ın Sur İlçesi'nde töreristlere yönelik yürütülen operasyonlar sırasında PKK'lı teröristler tarafından şehit edilen evli olan Uzman Çavuş Nuh Özdemir'in Ordu'nun Akkuş İlçesi Salman Mahallesi'nde bulunan baba ocağına bugün acı haber ulaştı. Yoğun kar yağışının bulunduğu ve yer yer bir metreyi aşan kar kalınlığı nedeniyle güvenlik güçleri ve yetkililerin güçlükle ulaştığı baba ocağında anne Esme Özdemir'e acı haber yetkililer tarafından verildi. Sağlık görevlilerinin de hazır bulunduğu bölgede anne Esme Özdemir gözyaşlarına boğuldu. 

YILBAŞINI BERABER KUTLAMIŞLAR
Nuh Özdemir'in Samsun'da baba evinde bulunan eşi 24 yaşındaki Leyla Özdemir ise, acı haberle yıkıldı. Askeri yetkililer tarafından Samsun'un İlkadım İlçesi Yenidoğan Mahallesi'nde bulunan baba evindeki şehidin eşi Leyla Özdemir'e haber verildi. 5 aylık hamile olan ve erkek çocuk bekleyen Leyla Özdemir gözyaşlarına boğuldu. Şehidin yakın zamanda izinli olarak eşinin yanına Samsun'a geldiği, yılbaşını birlikte kutladıkları ve Diyarbakır'ın Sur İlçesi'nde töreristlere yönelik yürütülen operasyon nedeniyle Cuma günü de tekrar görev yeri Sur'a döndüğü belirtildi. 

BABA ACI HABERİ SAMSUN'DA ALDI
Şehidin babası 63 yaşındaki Mehmet Ozdemir'in de acı haberi Samsun'da gelinin yanında aldığı öğrenildi. Şehidin yakınları eve Türk Bayrağı asarken, komşuları da taziye ziyaretinde bulunmak üzere eve akın etti. Şehidin Diyarbakır'da yapılacak törenin ardından yarın Samsun'a getirileceği, buradan da memleketi Ordu'nun Akkuş İçesi'ne götürüleceği ifade edildi.

Yazar: Haberci
samsun şehit ordu akkuş şehit şehit nuh özdemir
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş