Betboo yeni giriş

Milli Yüzücü Emre Öztürk'ün hedefi büyük

Katıldığı tüm şampiyonalarda başarı elde eden Milli Yüzücü Emre Öztürk, 2016'da Brezilya'da düzenlenecek olimpiyatlarda Türkiye'yi gururla temsil etmeyi hedefliyor.

Milli Yüzücü Emre Öztürk'ün hedefi büyük

Milli sporcularımızdan Emre Öztürk, Yüzme yarışmalarında gösterdiği başaralırla adından söz ettirirken, 2016 hedefiyle ilgili kupurhaber.com'a özel açıklamalarda bulundu. Modern pentatlon branşında olimpiyat barajını geçen ve bu dalda şampiyonluk ve rekorları bulunan Emre Öztürk, yüzmeyi kendisine sadece bir spor olarak görmediğini bunun yanı sıra Türkiye'yi temsil etmenin ve ay yıldızlı bayrağı yurtdışında dalgalandırmanın kendisine hırs ve azim kattığını söyledi. 

2015 yılında Kıtalararası boğaz yarışında 1900 kişi 51 ülke arasında 2'inci, Türkiye'de düzenlenen Avrupa Biatlon Avrupa Şampiyonası'nda 21 ülke arasında 2'inci, Ankara Eryaman'da ki Biatlon branşında da şampiyon olan milli yüzücü Emre Öztürk, ocak ayında yapılacak olan yüzme milli takım seçmeleri yarışlarında tekrar podyuma çıkacak. Öztürk, önümüzdeki haftalarda düzenlenecek olan yarıştaki bu dalda en iyi dereceye ve rekora sahip. 

Öztürk, "Bu yıl Brezilya'da düzenlenecek olan olimpiyatlar da ülkemizi temsil etmek istiyorum. Bu yarış olimpiyatlar için çok önemlidir ve bu sene Kıtalararası boğaz yarışlarında yeniden boy göstererek şampiyon olmak istiyorum" dedi. 

Yazar: Haberci
milli yüzücü yüzücü emre öztürk 2016 Brezilya olimpiyatları
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş