Betboo yeni giriş

Kenan Sofuoğlu, Hakan Çalhanoğlu ile ilgili o gönderiyi kaldırdı

Ünlü Motorsikletçi Kenan Sofuoğlu, milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu ile yazdığı görüşmeyi yayınlayıp, inceden sitem etmişti. Sofuoğlu, 'İnsan sevdiğine kırılır' diyerek bu paylaşımını kaldırdı. İşte o gelişmeler.

Kenan Sofuoğlu, Hakan Çalhanoğlu ile ilgili o gönderiyi kaldırdı

Dünya Motosiklet Şampiyonu Kenan Sofuoğlu, milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu ile aralarında geçen diyalogu facebook sayfasından paylaşmıştı. Sofuoğlu, sonra bir yazı yazarak o gönderiyi kaldırdı. İşte o gelişmeler. 

Kenan Sofuoğlu, Bundesliga takımlarından Bayern Leverkusen'in oyuncusu milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu ile whatsapp üzerinden yaptığı görüşmeyi yayınladı. Yazışmada Kenan Sofuoğlu, Hakan Çalhanoğlu'na "Hakan kardeşim, Ben Kenan Sofuoğlu. Köln'e geldim. Seninle tanışmak istiyordum ama buralarda değilmişsin" diye yazarken, Çalhanoğlu ise "Tanıyamadım sizi. Ne için tanışmak istiyorsunuz. Ben sizi tanımıyorum" diye cevap verdi. Sofuoğlu ise, "Sevdiğim için tanışmak istedim. Motosikletçi" diye yazarken, Çalhanoğlu ise "Numaramı kimden aldınız" diye sordu. Sofuoğlu, "Kardeş sileriz sıkıntı yapma" derken, Çalhanoğlu ise, "Kimden aldınız sıkıntı yok" diyerek cevap verdi. 

BENİM NUMARAM DAHA GİZLİ
Sofuoğlu milli futbolcu ile yaptığı görüşmeyi, "Hakan Çalhanoğlu beni tanıyıp tanımaman önemli değil ama seni seven birine bu şekilde cevap vermen sana yakışmadı. Senin numaran gizliyse bizim numaramız daha gizli ama bize ulaşan hiç kimseye asla böyle cevap verip hesap sormadık. Yakışmadı" diye yazarak paylaşmıştı. SOFUOĞLU O GÖNDERİYİ SİLDİ
Kenan Sofuoğlu paylaşımının tartışmaya başlamasının ardından bu gönderiyi sildi ve, "İnsan sevdiğine kırılır. Ben Hakan kardeşimi uzun zamandır örnek ahlakı ve sporculuğuyla beğenerek takip ediyorum ve kendisini gerçekten sevdiğim için samimi bir şekilde tanışmak için yazdığımda bana tepkisi ve sorgulayarak karşılamasından dolayı gerçekten kırılmamın verdiği hissiyatla doğru olmayarak bu paylaşımda bulundum. Bu paylaşımı Hakan kardeşimi kötülemek için değil sadece kırıldığımı belirtmek için paylaştım fakat bu kadar büyütülmesini beklemiyordum ve gereksiz buldum. Bu sebepten öturü paylaşımı kaldırıyorum" diye yazıp, içeriği kaldırdı.

Yazar: Haberci
kenan sofuoğlu hakan çalhanoğlu kenan sofuoğlu whatsapp görüşmesi sofuoğlu ve çalhanoğlu görüşmesi
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş