Betboo yeni giriş

Balık avlama hevesi Emre'nin sonu oldu

Askerden yeni dönen Emre Köksal, balık avlama hevesi nedeniyle canından oldu. Antalya Kaş'taki Koca Kanal'da ağ sermek isteyen Emre, kapıldığı akıntıda kayboldu.

Balık avlama hevesi Emre'nin sonu oldu

Antalya'nın Kaş İlçesi’nde 10 gün önce Kıbrıs'ta vatani görevini tamamlayıp memleketine döndüğü öğrenilen 22 yaşındaki Emre Köksal, balık avlamaya gittiği kanalda kayboldu. Kaş’a bağlı Ova Mahallesi’nde oturan Emre Köksal, balık avlamak için iki kardeşiyle birlikte halk arasında ‘Koca Kanal’ diye adlandırılan kanalın Eşen Çayı ile birleştiği noktaya gitti. Saat 15.00 sıralarında kanal ile çayın birleştiği noktaya attığı ağı karşı kıyıya bağlamak isteyen Köksal, karşıya geçtiği sırada bir anda gözden kayboldu. Köksal’ı bulamayan kardeşleri jandarmadan yardım istedi. 

Olay yerine gelen jandarma ekipleri, dalgıçların da desteğiyle Köksal’ı bulabilmek için arama çalışması başlattı. Hava kararıncaya kadar devam eden arama çalışmalarından herhangi bir sonuç elde edilemedi. Çalışmaların yarın devam edeceği kaydedildi.

Geçtiğimiz günlerde de yasak olan bir yöntemle Beyşehir Gölü'ne giden Ahmet ve Serdar Aydoğan isimli 2 kuzen, yüksek elektroşok cihazı akıma kapılarak hayatını kaybetmişti. 

Yazar: Haberci
emre köksal balık avlama antalya kaş koca kanalda boğuldu
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş