Mandalina Festivali'nde Murat Dalkılıç rüzgarı

Muğla Bodrum'da 8. Mandalina Festivali'nde sahne alan ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, kendisini dinlemeye gelenleri mest etti. Sahne önündeki izleyicilerin elindeki bir tablet ise dikkatlerden kaçmadı.

Mandalina Festivali'nde Murat Dalkılıç rüzgarı

Bodrum'da bu yıl 8'incisi düzenlenen Bodrum Mandalina Festivali'ne katılarak yağmura rağmen konser veren Murat Dalkılıç, hayranlarının isteği üzerine sahneden inmeyerek, birkaç şarkı daha söyledi.

Bitez Mahallesi'ndeki Bodrum Mandalina Festivali kapsamında gün boyu devam etkinliklerin ardından Yalıkavak Mahallesi'nde Murat Dalkılıç konser verdi. Dalkılıç konserine 'Derine' şarkısı ile başladı. 'Merhaba Merhaba' şarkısıyla konserine devam eden Dalkılıç'a dansçıları da eşlik etti. Atatürk Meydanı'nda toplanan 2 bin kişi, bazı şarkıları Dalkılıç ile bilikte söyledi. Rüzgara rağmen keyifli bir konser vereceğini belirten Dalıkılıç konser sırasında aralıklakla yağan yağmura aldırmadı. Dalkılıç, 'Neyleyim İstanbul'u' şarkısını söylediği sırada yağış etkisini artırdı. Dalkılıç, hayranlarına veda etmek istedi. Ancak, son bir şarkı daha isteyen hayranlarını kırmayan Murat Dalkılıç, müziksiz de olsa birkaç parçasını daha söyledi. Dalkılıç, hayranlarıyla bol bol da selfie yaptı. 

Sahne önündeki bazı kişilerin ellerinde Milli Eğitim Bakanlığı'nın Fatih Projesi kapsamında dağıttığı tabletlerin olması ise dikkatlerden kaçmadı.

Yazar: Haberci
murat dalkılıç bodrum mandalina festivali fatih projesi tabletle konser keyfi bodrum
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı