Betboo yeni giriş

Serdar Ortaç hayranlarına neden 'Sakın evlenmeyin' dedi!

Sanatçı Serdar Ortaç, konserini dinlemeye gelen hayranlarına neden 'Evlenmeyin' tavsiyesinde bulundu. Ortaç'ın bu sözleri dinleyenleri şoke etti.

Serdar Ortaç hayranlarına neden 'Sakın evlenmeyin' dedi!

Kış ve Turizm merkezi Uludağ’da en büyük kış ve gençlik festivali kapsamında konser veren Serdar Ortaç hareketli şarkıları, dansları ve sahne performansı ile beğenildi. Ortaç, kendisini dinleyenlere "Sakın evlenmeyin" diye uyarıda bulundu. Uludağ’da pop müziğinin sevilen ismi Serdar Ortaç konser verdi. Konserine 'İki Deli'  şarkısıyla başlayan, İrlandalı model Chloe Loughnan ile evlenen ardından MS hastalığı ile mücadele ederken, kapalı alanlarda bulunma korkusu olan klostrofobi hastalığına yakalanan ve tedavisi biten Serdar Ortaç hayranları ile zaman zaman sohbet etti. Serdar Ortaç, "Hepiniz bu gece çok eğleneceksiniz. Artık sıhhatime kavuştuğuma göre sizinle içki de içebilirim, zıplayabilirim de. Bunun için kadehimi sizin için kaldırıyorum" diyerek sahnede viski içti. Eski ve yeni albümünden sarkılar söyleyen Serdar Ortaç’a iki dansçı kadın eşlik etti. 

'SAKIN EVLENMEYİN' DEDİ VE AÇIKLADI
Şarkı aralarında hayranlarıyla sohbet eden Serdar Ortaç, evlilik konusun değinirken, "Arkadaşlar, sakın evlenmeyin. Pişman olduğumdan değil, aksine hayatımın en mutlu günlerini yaşıyorum. Ama evlendikten sonra kimseye ‘Canım, cicim, balım, hayatım, bebeğim’ yok. Ayrıca kızlara dokunmak da yok" dedi. Yaklaşık iki saat sahnede kalan Serdar Ortaç performansı ve söylediği şarkılar nedeniyle kendisini izleyen yaklaşık 1000 üniversite öğrencisi tarafından coşkuyla alkışlandı.

Yazar: Haberci
serdar ortaç serdar ortaç uludağ uludağ kış festivali
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş