'Dedemin Fişi' filmi izleyenlerden tam not aldı

Güldür Güldür ekibinin hikaye ve senaryosunu yazdığı Dedemin Fişi filmi, Bursa'da sinema severlerin beğenisine sunuldu. Malatyalı Çirçi Ailesi'nin eğlenceli miras serüvenini anlatan film, Bursalılardan tam not aldı.

'Dedemin Fişi' filmi izleyenlerden tam not aldı

Usta oyuncu Yılmaz Erdoğan'ın hikayesini yazdığı, 'Güldür Güldür' ekibinin de senaryosunu kaleme aldığı 'Dedemin Fişi' filminin Bursa galası yapıldı. Galaya filmin oyuncularından Alper Kul, Özge Borak, Erdem Yener, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Uğur Bilgin, Ayşegül Akdemir, Özgün Aydın ve Burak Topaloğlu katıldı. Fuaye alanında sevgi seliyle karşılanan 'Dedemin Fişi' oyuncuları, kısa bir konuşma yaparak Bursalı sinema severlere gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti. Söyleşinin ardından hayranlarıyla 3 ayrı salonda buluşan oyuncular, ayakta alkışlandı. 

DEDEMİN FİŞİ FİLMİNİN KONUSU
Malatyalı Çirçi Ailesi'nin eğlenceli miras serüvenini anlatan filmi sevdikleri oyuncularla birlikte izlemenin heyecanını yaşayan izleyiciler bol bol selfie çekti. Filmin başrol oyuncularından Alper Kul, "Hepiniz hoş geldiniz. Çok teşekkür ediyoruz bizi yalnız bırakmadınız. Filmimiz 'Dedemin Fişi', dün vizyona girdi. Bu akşam sizlerle birlikte filmimizi hep beraber izlemek için İstanbul'dan geldik. Harika insanlarsınız. Sağolun varolun" dedi. 

Filmde 'Nurgül' karekterini canlandıran Özge Borak, "Merhaba Bursa. Sizlerle buluştuğumuz için çok mutluyuz. Filmimiz vizyona girdi. Umarız seyrettiğinizde bizim eğlendiğimiz kadar siz de eğlenirsiniz. Çok teşekkür ediyoruz buraya geldiğiniz için" diye konuştu. 

ERDEM YENER'E BÜYÜK İLGİ
Galada ilgi odağı olan Erdem Yener ise şunları söyledi: "Ayaklarınıza sağlık. Bizi şaşırttınız. Tabiki kucaklarsınız diye düşünmüştük ama bu kadar kalabalığı beklemiyorduk. Çok heyecanlandırdınız. Filmimizde yaş sınırı yok. En küçük arkadaşımızdan, en değerli büyüğümüze herkesin gidebileceği sıcak tatlı bir aile komedisi. Çok güldüreceğiz, ağlatacağız da. Görmediğiniz yanlarımızı da görmüş olacaksınız. Herkesin ayağına sağlık. Sizleri çok seviyoruz. Sağolun varolun."

 

Yazar: Haberci
dedemin fişi dedemin fişi filmi dedemin fişi filmi gala dedemin dişi filmi konusu
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor