Demet Akalın kazandığı paraları bakın ne yapıyormuş!

Sanatçı Demet Akalın, konser ve çeşitli gelirlerini ne yaptığını açıkladı. Akalın, yüzlerce kişinin önünde söylediği sözlerle bakın nasıl karşılık gördü. Demet Akalın'ın Bursa konserinden önemli gelişme. Ajda Pekkan'a ne demek istedi.

Demet Akalın kazandığı paraları bakın ne yapıyormuş!

Uludağ’da düzenlenen gençlik festivali 'Winterfest 2016’da sahneye çıkan Demet Akalın, zirvede bir hafta içinde ikinci kez hayranlarıyla buluştu. Demet Akalın, burada yaptığı konuşmada parasını nereye harcadığını söyledi. Demet Akalın, Winterfest 2016 etkinlikleri kapsamında bir hafta içinde ikinci kez konser verdi. Sahneye özel orkestrası ve dört dansçı eşliğinde çıkan Demet Akalın konserini 1500 kişi izledi.  Akalın, iki saati aşkı programı süresince, pop şarkıların yanı sıra, arabesk de söyledi.

AJDA PEKKAN'A NE DEMEK İSTEDİ?
Konser öncesi gazetecilerin "Siz gençken bu tür festivallere katılır mıydınız?" sorusu üzerine kahkaha atan Demet Akalın, "Son yılların en büyük hakareti. Oğlum, Ajda  ölmedi. Ben sübyanım, sübyan. Oha yani. Sevgili Ajda Pekkan varken, genç popçulara sakın bu tip sorular sormayın" yanıtını verdi.

Demet Akalın 6 aydan ba yana uygun kalp nakli beklerken tedavi gördüğü Ankara Başkent Hastanesi'nde dün ölen 13 yaşındaki Zeynep Öykü Ertok'la ilgili olarak ise, "Bayağı takipteydik. Babayla birkaç gün önce konuştuğumuzda, çok iç açıçı konuşmadı. O gün sabaha kadar ağla ağla canım çıktı. Onun için de kötü oluyorum. Yarın da cenazeye yetişmeye çalışacağım eğer yetişezsem mutlaka evine gideceğim" dedi.

KAZANDIĞIM PARADAN FON OLUŞTURDUM
Kayseri’de eski eşine ayda 300 lira nafaka ödeyemeyince borcun faiziyle 3500 lira olmasıyla üç ay hapis cezasına çaptırılan kuru temizleyici Ahmet Eliaçık’ın borcunu avukatı aracılığıyla ödeten Demet Akalın bu konuya çok üzüldüğünü söyledi. Akalın, "Ahmet ağabey ile konuştuk, nafaka davasında. O çıkmış evine gitmiş. Çocuklarla konuştuk. O güzel bir haberdi. Enteresan bir haftaydı. Yardımlarla ilgili ben herkesten önce davrandım. Öyle kendimi çok iyi hissediyorum. Kazandığım her paradan 'Demet Akalın' diye bir fon oluşturdum. Sosyal medyadan ilk yardım gelene yardım yapıyorum" dedi.

Yazar: Haberci
demet akalın demet akalın konser demet akalın ajda pekkan Winterfest 2016 etkinlikleri
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor