Türkmendağı'nda ölen MHP'li başkanın cenazesi Türkiye'ye getirildi

Türkmendağı'nda yaşananlara dayanamayarak Suriye'ye giden MHP'li İbrahim Küçük, hava bombardımanında hayatını kaybetti. Küçük'ün cenazesi İstanbul'a ulaştı. Yüzlerce MHP'linin karşıladığı Küçük'ün eşyaları da unutulmadı.

Türkmendağı'nda ölen MHP'li başkanın cenazesi Türkiye'ye getirildi

Türkmenlere destek vermek için gittiği Türkmendağı bölgesinde hava bombardımanı sonucu yaşamını yitiren MHP Fatih İlçe Teşkilatı Başkan Yardımcısı İbrahim Küçük'ün cenazesi İstanbul'a getirildi. 

İbrahim Küçük'ün cenazesi THY'nin tarifeli seferi ile saat 00.20'de Adana'dan İstanbul'a getirildi. Cenazeyi Atatürk Havalimanı'nda yaklaşık 200 kişi karşıladı. Kalabalık nedeniyle Çevik kuvvet havalimanında önlem aldı. Tekbirlerle omuzlara alınan cenaze A kapısından çıkarılarak Cenaze arabasına konuldu. Cenaze konvoy halinde Zeytinburnu Kozlu Gasilhanesi'ne getirilerek morga konuldu. 

Cenaze ile birlikte getirilen İbrahim Küçük'ün eşyaları da ailesine teslim edildi. Bir kaç günce sosyal medya hesabından Türkmendağı ile ilgili durum paylaşan İbrahim Küçük'ün giderken yanında götürdüğü eşyaları da tabutuyla birlikte getirildi. 

Yazar: Haberci
türkmendağı türkmendağında ölen mhpli ibrahim küçük suriye
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.