Betboo yeni giriş

Sinema ve yaratıcı yazarları buluşturan platform

Sinema, senaryo yazarlığı, oyunculuk ve sinema sektörü çalışanları veya sinemaya ilgi duyanların buluşma noktası yasesin.com, sinema sektörünün iletişim networkünü oluşturuyor.

Sinema ve yaratıcı yazarları buluşturan platform

Bilişim ve iletişim teknolojilerindeki baş döndürücü gelişmeler sinema sektörünü de doğrudan etkiliyor. Türkiye ve dünyada sinema sektörüne ilgi artıyor. Salonlar artık daha dolu, yerli filmler çok daha iyi reytinglere sahip. İletişim alanındaki gelişim seyirciyi etkiliyor. Sinema seyircisi artık çok daha bilgili çünkü yasesin.com gibi platformlar sayesinde insanlar internet vasıtasıyla, sinema teknikleri, filmler, yapımcılar, oyuncular hakkında çok daha detaylı bilgilere sahip olabiliyorlar.

KAFANIZDAKİ SORULAR CEVAP BULUYOR
Sinema sektöründeki sorunlar ve fırsatlar! Türkiye hangi kanunları çıkarmalı, hangi politikaları uygulamalı? Hangi yönetmen neyi çekecek? Yapım firmalarının yeni vizyon projeleri neler? Festivallerde neler konuşuluyor? Sektördeki açık pozisyonlar! İzleyici yorumları filmler hakkında neler söylüyor? Sizce yılın gişe rekorunu kim hangi filmle kıracak? Sinema sektörünün sosyal ağ platformu 
“yasesin.com” ile oyuncular, yönetmenler, senaristler, yapımcılar, ışık, dekor, makyaj uzmanları, kameramanlar, yazarlar birbirleriyle iletişime geçiyor, sinema sektöründe bilgi ve deneyim paylaşımı yaygınlaşıyor. kafanızdaki sorular yasesin.com’da cevap buluyor. Gruplar, forumlar, blog yazıları, bildirim listeleri, tartışma grupları aracılığı ile Türkiye’nin sinema bilgisi artıyor. İş ilanları sinema emekçilerinin işini kolaylaştırıyor.

SİNEMA İLE İLGİLİ GELİŞMELER
Son yıllarda Türkiye’de sinema sektörünün yıldızı parlıyor. Sinema sektörü yatırım yapılabilir ve kazançlı projelerin olduğu bir alan haline geliyor. Türk filmleri ödüller alıyor, gişe rekorları kırıyor, yerli filmler ihraç ediliyor. Sinema emekçileri tüm bunları yaratırken, sektörün konuşulduğu mecralarda hızla gelişiyor, sinema sektörünün kalbi bu portalda atıyor. “yasesin.com” sinema tutkunlarına, sinema sektörü hakkında her türlü analizi, bilgiyi, haberi ve duyuruları aktarıyor. 

Ülkemizde sinema sektörüne ilgi duyan herkese katkı sağlamayı hedefleyen, “yasesin.com” kalıcı ve yaratıcı çabaların geliştirilmesine de ortam hazırlıyor. Sektörün değer zincirinde bulunan yaratıcılar; senaristler, oyuncular, yönetmenler, yapımcılar ile dağıtımcıların her türlü paylaşımına açık olan platform Türkiye’nin sinema ve yaratıcı endüstriler alanına hizmet ediyor.

Yazar: Haberci
yasesin yasesin.com sinema ve yaratıcı yazarlık sinema yazarlığı yaratıcı yazarlık
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş