Betboo yeni giriş

OMÜ öğrencilerini buluşturan sözlük: omusozluk.com

İçeriğini Ondokuz Mayıs Üniversitesi öğrencilerinin girdiği metinlerle hazırladığı omusozluk.com, her geçen gün genişleyen kitlesiyle adından söz ettirmeye başlıyor.

OMÜ öğrencilerini buluşturan sözlük: omusozluk.com

Katılımcı sözlük ağı olarak oluşturulan omusozluk.com, Samsun'daki Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) öğrencilerinin buluşma noktası haline geliyor. Her geçen gün üye sayısı genişleyen site, öğrenciler tarafından girilen içeriklerin bulunduğu bir ortam haline geliyor. 

Türkiye'de özellikle genç nesilin sosyal medya dışında bir araya geldiği sayılı ortamlar var. İşte bundan yola çıkan omusozluk.com kurucuları, hem bulundukları şehrin adını duyurmak hem de okumak için kente gelen öğrencileri bir arada tutarak onlara eğlenceli içerikler paylaşmasını sağlamak için yola çıkıyor. Kısa bir süre önce kurulan omusozluk.com, içeriği ve takipçileri ile hızla büyümeye başladı. Bugüne kadar yaklaşık 12 bin konu başlığının açıldığı sitede, bine yakın üye bulunuyor. Sitede ayrıca bugüne kadar 162.954 adet oy kullanıldığı istatistiklere yansıyor. 

Sizler de öğrenciyseniz ve canınız sıkılıyor, bir konu açayım tartışalım diyorsanız, omusozluk.com'a girin. Hatta daha önce açılmış bir konuya laf atmak, onunla ilgili sıradışı şeyler söylemek ve gıcık yorumlar atabilirsiniz. Bunları yapabilmeniz için gereken şey, tıklayıp üye olmanız. 

Omusozluk.com'a bir göz atmak için tıklayınız. 

Yazar: Haberci
omusozluk omü sözlük omusozluk.com gençlerin buluşma yeri gençlik sözlüğü
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş