Betboo yeni giriş

Ne yaptın Berfin! Önce bileklerini kesti sonra falezden atladı

Antalya'da 17 yaşındaki Berfin, önce bileklerini kesti daha sonra da falezlerden aşağı atladı. Boğularak ölen Berfin'in cesedi, zor şartlar altında denizden çıkartıldı.

Ne yaptın Berfin! Önce bileklerini kesti sonra falezden atladı

Antalya'da yetiştirme yurdunda kaldığı öğrenilen 17 yaşındaki Berfin Özkan, korkunç bir şekilde hayatına son verdi. 

Özkan, saat 14.00 sıralarında Konyaaltı Caddesi üzerindeki falezlere geldi. İki elinin bilekten kesik olduğu iddia edilen kızın falezlerin denize bakan kısmına doğru gittiğini gören bir kafeterya çalışanı, Özkan'a önce uyarıda bulundu. Uyarısı tepkiyle karşılık gören çalışan, polise haber verdi. 

FIRTINA VE DALGA ZORLAŞTIRDI
Kısa sürede falezlere gelen polisin uyarılarını da dikkate almayan Berfin Özkan, kendisini Akdeniz'in sularına bıraktı. Su yüzeyinde hareketsiz yatan Özkan için deniz polisi ve Sahil Güvenlik ekiplerine haber verildi. Ancak havanın fırtınalı ve denizin dalgalı olması nedeniyle deniz polisi ve Sahil Güvenlik botları belirtilen adrese gelemedi. 

Yaklaşık 2.5 saat sonra havanın düzelmesi ile olay yerine Sahil Güvenlik helikopteri sevk edildi. Sahil Güvenlik helikopterindeki bir balık adım, sarkıtılan çelik halatla denize indirildi. Sonrasında Berfin Özkan'ın cesedi helikoptere alınarak Sahil Güvenlik Komutanlığı'na götürüldü. 

Burada yapılan incelemenin ardından Özkan'ın cesedi, otopsi için Akdeniz Üniversitesi Adli Tıp Kurumu morguna getirildi.

Yazar: Haberci
antalya falez falezde intihar berfin özkan intihar
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş