Betboo yeni giriş

Dada Okan Bayülgen'e çıplak eylemci şoku

Star Tv'de Okan Bayülgen'in sunduğu ve canlı yayınlanan Dada programında çıplak eylemci şoku yaşandı. Fakat Bayülgen, yayını kestirmedi ve eylemciyi yanına alarak milyonlarca kişinin önünde konuştu. İşte o anlar.

Dada Okan Bayülgen'e çıplak eylemci şoku

Star Tv'de gece yarısı yayınlanmaya başlayan eğlence programı Dada'da eylemci şoku yaşandı. Daha önce Beyazıt Öztürk'ün sunduğu Beyaz Show'da gerçekleşen benzeri eylemlere karşılık bu kez ilginç bir yöntem kullanıldı. Başarılı sunucu Okan Bayülgen, eylemcinin üzerini giymesini istedi ve koltuğuna oturtup konuştu. 

Konuklarıyla konuşmalar yapan Okan Bayülgen, bir anda kazağını çıkartarak yayın alanına giren bir izleyicisiyle karşılaştı. Hemen yerinden kalkan Bayülgen, genç eylemciden kazağını giymesini istedi ve rejiyi 'yayını kesmeyin' diye uyardı. Israrla gelen 'yayını kesiyoruz' anonsuna rağmen Bayülgen, "Hayır kesmeyeceksiniz, ben bunu halledeceğim" diye çıkıştı ve eylemcinin üzerini giymesini istedi. Eylemciyi koltuğuna oturtan Bayülgen, önemli bazı konularda kendisini canlı yayında uyardı. 

BAYÜLGEN: KONUŞ AMA SOYUNMA
Bayülgen, "Konuşabilirsin ama soyunma. Başımı belaya sokabilirsin böyle yaparsan. Bu eylemi yapmaktan dolayı mutlu olmamış olabilirsin. Bir eylem yapmak istiyorsun, gayet iyi anlıyorum. Hem benim programım kullanıbilir alan, hem de Beyaz'ın programı kullanıbilir alan. Bununla başa çıkmamız lazım. Burası TV kanalı. Benim değil şahsen. Bütün bu eylemlerin yapılmasından yanayım. İnsanlar hangi konuda konuşacaksan konuş, soyunacaksan soyun ama ben çalıştığım TV kanalını korumak zorundayım. Seni de korumalıyım. Bu eylemi yaptıktan sonra başına geleceklerden dolayı korumak zorundayım" dedi. Bayülgen, eylemciden bu eylemini gerçekten Türkiye'nin sosyal ve siyasal problemlerinden sorumlu olan insanların, köşe yazarları, siyasetçilere ulaştırabileceğini söyledi. 

Bayülgen'in konuşmasının ardından eylemci, özür diledi. Fakat Bayülgen, "Sakın özür dileme. Eylem yapan gençlerden yanayım. Bu programı ve kanalı korumak zorundayım. Benim ödevim insanları eğlendirmek" dedi. 

Eylemci yerine oturduktan sonra program kaldığı yerden devam etti.

 

Yazar: Haberci
okan bayülgen okan bayülgen dada dada eylemci okan bayülgen çıplak eylemci canlı yayında çıplak eylem
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş