Betboo yeni giriş

İHH'dan Dolabında Durmasın Sokakları Isıtsın projesi

Balıkesir'de İHH'nın başlattığı Dolabında Durmasın Sokakları Isıtsın kapsamında Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur da, kullanmadığı kıyafetlerini asarak destek verdi.

İHH'dan Dolabında Durmasın Sokakları Isıtsın projesi

İHH Balıkesir şubesi tarafından düzenlenen, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Karesi Belediyesi’nin desteklediği, "Dolabında Durmasın, Sokakları Isıtsın" kampanyası Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un askıya kullanmadığı kıyafetlerini asmasıyla start aldı. 

Kampanya hakkında bilgi veren İHH Balıkesir Şube Başkanı Mustafa Memiş, "Mazlum Suriyeli insanlarımıza, kardeşlerimize hayırsever Balıkesirli vatandaşlarımızın yardımlarını ulaştırmaya bundan önce olduğu gibi devam ediyoruz. Balıkesir’den Suriye’ye bugüne kadar 25 TIR yardım gönderdik. Bu konuda tüm Balıkesirlilere, hayırseverlere, belediyelerimize, katkıda bulunan tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ediyoruz, Allah hayırlarını kabul etsin. Sayın Başkanımızın da katılımlarıyla Büyükşehir Belediyesi, Karesi Belediyesi ve İHH olarak ‘Dolabında durmasın, sokakları ısıtsın’ kampanyasını başlatmak için buradayız. Kampanyamızda, Balıkesir’de evinde ihtiyaç fazlası giysisi olanların bu standımıza getirerek ihtiyaç sahibi insanlarımıza vermek üzere bizler aracılık yapacağız. Bunun için de gerek standımızın hazırlanmasında gerekse buradaki hizmete katkılarından dolayı da Sayın Başkanımıza teşekkür ediyoruz" dedi.

BAŞKAN DA KIYAFETİNİ ASTI   
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur da Karesi ilçesinde düzenlenen İHH’nın kampanyasına kullanmadığı kıyafetlerinden asarak destek verdi. Herkesi kampanyaya katılmaya davet eden Başkan Uğur, "Ben de İHH’ya teşekkür ediyorum, Allah razı olsun. Güzel bir kampanya. Büyükşehir Belediyemiz, Karesi Belediyesi, İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) ile ortaklaşa düzenlediğimiz 'Dolabında durmasın, sokakları ısıtsın' sloganlı kampanyaya destek olduk. Sizler de ihtiyacınız olmayanı paylaşın, ihtiyacı olan mutlu olsun. Onlarca TIR yardım gönderdiniz bizler de destekliyoruz. Tabi ki bu kampanya ile ihtiyaç sahiplerinin giyim ihtiyaçları karşılanacaktır" diye konuştu.

“Dolabında durmasın, Sokakları ısıtsın” isimli etkinliğin 45 gün süreceği belirtildi.

Yazar: Haberci
balıkesir ihh ihh sokak giysi Dolabında Durmasın Sokakları Isıtsın
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş