1 Kasım'a kadar uyumak haram

Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti teşkilatlarına, '1 Kasım'a kadar uyumak haram' diyerek, gece gündüz çalışma mesajı verdi

1 Kasım'a kadar uyumak haram

Partisinin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katılan AK Parti Genel Başkanı, Başbakan Ahmet Davutoğlu, teşkilatlara uyarıda bulundu. 

AK Parti Genel Merkezi'ndeki toplantıya 81 ilin il başkanı ve üst düzey yöneticileri katıldı. 1 Kasım'daki seçimin önemine değinen Davutoğlu, "1 Kasım'a giderken sanki 4 yıllık hükümet gibi çalışacağız. Milletimiz bu anlamda rahat etsin. Kurucu ilkelerimize halel getiren uygulamalara izin vermedik. Bizim kurucu değerlerimizi yaşatmak hepimizin görevidir. Bizim kurucu değerlerimizde kibir, lüks, şatafat yoktur, hayat standartlarını siyaseti görünce değiştirenlerin bu davada yeri yoktur. Şu ve ya bu makama gelince eşini dostunu oralara dolduranın aramızda yeri yoktur. Erdemliler hareketi olarak neler öne çıkarılmışsa onu savunacağız. Bu hareket ortak bir akıl hareketi olarak devam edecek" dedi. 

BLOK SİYASETİ YAPIYORLAR

Seçimle terör olaylarını birleştirenlere de sert çıkan Davutoğlu, "Bunu diyen vicdansızlar açsınlar arşivlere baskınlar. 7 Haziran'da biz hükümeti kurmak isteyenlere kapımız açtık derken Sayın Bahçeli biz muhalefet üstlendik dedi. Daha sonra biz seçime hazır olun dedik. CHP'nin bütün zihniyeti blok siyaseti. Onlar blok desin biz bloklara bile yürek katmaya geldik. CHP blok dedi yüzde 60, daha önündeki tabloyu bile okumaktan aciz olanlar ülkeyi yönetebilirler mi? Yahu biz ne bloklar gördük" diye konuştu. 

Konuşmasında teşkilatlara da uyarıda bulunan Davutoğlu, "Size 1 Kasım'a kadar zaruret dışında uyumak haram" dedi. Davutoğlu, seçimin ülke açısından öneminin vatandaşlara iyi anlatılmasını istedi. 

Yazar:
Başbakan Ahmet Davutoğlu Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı AK Parti
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.