Betboo yeni giriş

Hande Yener, Uludağ’da gençlik festivalinde sahne aldı

Ünlü şarkıcı Hande Yener, Uludağ'da düzenlenen Gençlik Festivali kapsamında konser verdi. Enerjisi ile kendisini dinlemeye gelenlere hareketli dakikalar yaşatan Yener, 2,5 saat sahnede kaldı.

Hande Yener, Uludağ’da gençlik festivalinde sahne aldı

Türkiye'nin en önemli kış turizm merkezlerinden Uludağ'da gençlik festivalleri kapsamında konser veren Hande Yener'e dört dansçı eşlik etti. 'Beyaz Cennet' olarak adlandırılan Uludağ'da Hande Yener rüzgarı esti. Whitefest 2016 Festivali kapsamında sahneye çıkan Hande Yener hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.  

Konser öncesi basın mensuplarının sorularını cevaplayan Hande Yener, "Gençlerin talep ettiği bir sanatçı olmak nasıl bir duygu?" sorusuna, "Zamansız bir solist olduğumu düşünüyorum. Yaptığım şarkılar, şovlar ve duruşumla en modern işleri yapmaya çalışıyorum. O yüzden gençleri zaten ilgilendiriyor bu durum. Elimden geldiği kadar yeni nesille yürümeye devam ediyorum" yanıtını verdi.

Sahneye beyaz dekolte kıyafetle çıkan Hande Yener’e dört kadın dansçı eşlik ederken sahne performansı ve şarkılarıyla tatilcileri coşturdu. Eski ve yeni albümünden şarkılar seslendiren Yener, iki saati aşkın sahnede kaldı. Çoğunlukla hareketli şarkılara yer veren Hande Yener'in konserinde 1500 kişi vardı. 

Yazar: Haberci
hande yener konser hande yener gençlik konseri uludağ hande yener Whitefest 2016 Festivali
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş