Betboo yeni giriş

Whitefest 2016 Gülşen konseriyle sona erdi

Uludağ'da düzenlenen Whitefest 2016 festivali, Gülşen konseriyle sona erdi. Bugüne kadar pek çok ünlüyü konuk eden Bursa Uludağ'da ki ünlüler geçidi bitmiş

Whitefest 2016 Gülşen konseriyle sona erdi

Türkiye'nin en büyük kış festivali 'Whitefest 2016', şarkıcı Gülşen konseri ile sona erdi. Gülşen'i dinleyenler arasında sanatçı arkadaşı Fatih Ürek de vardı.

Türk Pop müziği sanatçısı Gülşen, Winterfes festivalindeki tatilcilerle Grad Yazıcı Otel'de buluştu. Bir yıl aradan sonra aynı mekanda sahne alan Gülşen yine büyük ilgi gördü. Sahneye özel orkestrası, siyah uzun çizmeleri ve mayo tarzı kıyafetle çıkan Gülşen, nefes kesti. Fatih Ürek'in de izlediği festivalin kapanış konserini gerçekleştiren Gülşen, programına 'Bangır Bangır' şarkısı ile başladı, 'Yatcaz Kalkcaz' ile devam etti. 

İki saati aşkın bir süre sahne de kalan Gülşen'e 4 dansçı eşlik etti. Hareketli şarkıları ve dans şovu ile hem göze hem de kulağa hitap eden Gülşen, tatilcilere coşku dolu anlar yaşattı. Gördüğü ilgi karşısında mutlu olduğunu söyleyen Gülşen, muhteşem konserini 'Bangır Bangır'ı bir kez daha seslendirerek tamamladı. 

Yazar: Haberci
whitefest 2016 whitefest konserleri gülşen bursa konseri
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş