Betboo yeni giriş

Tarım Kredi'nin logosunu değiştiren Genel Müdür görevden alındı

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği'nin logosunu değiştirerek, isminin baş harflerini gizlediği iddia edilen Genel Müdür İrfan Güvendi, haberimizin ardından görevden alındı. Güvendi'nin veda mesajındaki şifre kime ne anlam yüklüyor!

Tarım Kredi'nin logosunu değiştiren Genel Müdür görevden alındı

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü olarak görev yapan İrfan Güvendi'nin kurumun logosunu değiştirerek bazı anlamlar yüklendiğinin konuşulmasını kupurhaber.com olarak yazmıştık. Merkez Birliği Olağanüstü Yönetim Kurulu Toplantısı yaparak Güvendi'yi görevinden aldı. 

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kumaş ile yönetim kurulu üyeleri, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ile görüştü. Olağanüstü toplanan birlik yönetimi, kurumun logosunu değiştiren ve içerisine İ ve G harflerini koyduğu iddia edilen İrfan Güvendi'yi görevinden aldı. Peki, Güvendi'nin görevden alınmasının sebebi ne? Yapılan değişiklik uygulanacak mı? Bunlar ile ilgili bir şey açıklanmadı. Haber sitemizde yayınlanan haberde, Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği'nin değişiklik yaptığı logosunun kuruma olan matbu maliyeti nedir? Genel Müdür İrfan Güvendi'nin isminin baş harfleri logoya mı yerleştirildi? Değişikliğin Tarım Kredi'ye olan getirisi ne olacak? gibi soruları sormuştuk.

14 AY GÖREVDE KALDI
1 yıl 2 ay önce Tarım Kredi Merkez Birliği tarafından Genel Müdür olarak seçilen İrfan Güvendi'nin veda mesajı yayınladığ ortaya çıktı. Güvendi, "Bundan yaklaşık 12 sene önce adım attığım bu büyük ailede, her zaman kendimi tam bir kooperatifçi ve Tarım Kredili gibi hissettim. Bu şerefli, onurlu, emektar ailenin bir ferdi olmaktan her daim gurur duydum ve duymaya devam edeceğim. Uzun yıllar aynı ekmeği paylaştığınız bir arkadaşınız, bir kardeşiniz olarak, sizin de çalışmalarınızda aynı ilkeyle hareket edeceğinize, Kurumumuzu ve bu mukaddes aileyi hakettiği yere taşıyacağınıza inancım tamdır. Velhasıl birlikte çalıştığımız bu dönem içerisinde niyetimizin halis olduğunu bilmenizi isterim. Görevimi bırakırken, bende hakkınız var ise hakkımı helal ediyor, sizlerden de hakkınızı helal etmenizi istiyorum" dedi. 

Güvendi, veda mesajının son bölümünde ise Milli Şair Mehmet Akif Ersoy'un 'Zulmü Alkışlayamam' şiirindeki dizilere yer verdi. Mesajın son bölümünde şu ifadelere yer verildi:

Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem;
Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.
Biri ecdadıma saldırdı mı, hatta boğarım! 
Boğamazsın ki!
Hiç olmazsa yanımdan kovarım.
Üçbuçuk soysuzun ardından zağarlık yapamam;
Hele hak namına haksızlığa ölsem tapamam.
Doğduğumdan beridir, aşığım istiklale;
Bana hiç tasmalık etmiş değil altın lale!
Yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum?
Kesilir belki, fakat çekmeye gelmez boyunum!
Kanayan bir yara gördüm mü yanar ta ciğerim,
Onu dindirmek için kamçı yerim, çifte yerim!
Adam aldırmada geç git! , diyemem aldırırım.
Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!
Zalimin hasmıyım amma severim mazlumu…
İrticâın şu sizin lehçede ma’nâsı bu mu?

İŞTE İLK HABERİMİZ.

Yazar: Haberci
tarım kredi kooperatifi irfan güvendi görevden alındı tarım kredi logosu faruk çelik
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
Müdür ne yaptın!     0000-00-00 Yeni genel müdür atanmadığı için birsürü iş imzalanmıştır. Buna ne diyeceksiniz küpürcüğüm! Editör: Sayın okurumuz, söz konusu işler ve belgelerle ilgili kupurhaber@gmail.com adresine mail atabilir misiniz? İnceleyelim.
Akıl Mantık     2016-02-11 Ya siz nasıl bir habersitesisiniz ne alaka öyle birşey diyorsunuz ki bu haberden dolayı gitti. El insaf trafik çekmek için bu kadar düşmeyin. Bu mantıktan dolayı hep 10. sınıf bir site olarak kalacaksınız. Bu yorumuda yayınlayamazsınız ama yinede en azından okuyup utanın kendinizden :)
ZİRAAT MÜHENDİSİ     2016-02-11 SAYIN KUPÜR HABER PEKİ PERSONEL ALIMI NASIL OLUCAK BİRÇOK BÖLGE PERSONEL ALMADI MALUM HATIRLAR İSENİZ KASIM 2014 TE DE SIKINTI OLDU BAŞVURDUK ÜCRET YATIRDIK İPTAL OLDU .BU YIL DA BU VAKA ÇIKTI.ŞAŞIRMAMAMK ELDE DEĞİL BİR ÇİFTÇİ ÇOCUĞU OLARAK SÜREKLİ TAKİP EDİYORUM .TARIM KREDİ BİR AN ÖNCE PERSONEL ALIMINI TAMAMLAMALI BU KONU İLE İLGİLİ HABER NİTELİĞİ TAŞIYAN BİR CEVAP BEKLEMEKTEYİZ ACİL OLARAK .
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş