Betboo yeni giriş

Erdoğan'dan şoförlere sürpriz ziyaret

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Huber Köşkü için yola çıkmıştı ki önce minibüs sonra da taksi şoförlerine sürpriz ziyaretler yaptı. Bir taksici Erdoğan'ı görünce yolcusunu almaya başka taksiciyi göndermesi gülümsetti.

Erdoğan'dan şoförlere sürpriz ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Huber Köşkü'ne giderken güzergah üzerinde bulunan bazı minibüs ve taksi duraklarını ziyaret etti. 

Yıldız'daki Mabeyn Köşkü'nden çıkan Erdoğan'ı götüren konvoy Huber Köşkü'ne giderken Tarabya Yokuşu'nda durdu. Erdoğan önce yol üzerinde bekleyen minibüsçülerle fotoğraf çektirdi. Ardından da yeni yapılan Tarabya Taksi Durağı'na girdi. Burada taksici esnafıyla bir süre sohbet eden Erdoğan, işlerin nasıl gittiğini sordu. Bir taksici işe giderken kendisini görünce geri döndüğünü söyleyince Erdoğan, "yolcu ne olacak" diye sordu. Başka bir taksinin gittiğini öğrenen Erdoğan, "niye ama" dedi. "Sizi görmek için" cevabını alan Erdoğan'ın yüzü güldü. 

Erdoğan, duraktan ayrılırken kendisine ilgi gösteren vatandaşlarla da fotoğraf çektirdi. Erdoğan daha sonra aracına binerek Huber Köşkü'ne geçti.

Yazar: Haberci
erdoğan taksici ziyaret cumhurbaşkanı erdoğan taksi taksicilere ziyaret
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş