Betboo yeni giriş

1 aydır kayıp Recai Can'ın cansız bedeni bulundu

Müge Anlı'nın programında yaklaşık 1 aydır kayıp olarak aranan Recai Can'ın cansız bedeni Giresun'da vahşice öldürülmüş olarak bulundu. Yüzlerinde kesik ve vücudu paramparça olan Can'ın sevenleri yasa boğuldu.

1 aydır kayıp Recai Can'ın cansız bedeni bulundu

Aslen Ordulu olan fakat İstanbul'da yaşayan 45 yaşındaki Recai Can'ın yakınlarına kötü haber geldi. Bir süredir Müge Anlı'nın programında aranan Can'ın hayatını kaybettiği ortaya çıktı. Jandarma ekipleri, Can'ın cansız bedenine kiraladığı aracın izini bularak ulaştı. 3 çocuğu olan Recai Can'ın Giresun’un Dereli ilçesi Pınarlar Köyü'nde vücudu parçalanmış olarak bulundu. 

CENAZESİ OTOPSİDEN SONRA KALKACAK
Ormanlık alandaki uçurumdan aşağı atılan Recai Can'ın cesedi, AKUT ekipleri tarafından çevreden toplandı. Otopsisi yapılan Recai Can'ın cenazesinin otopsi işlemlerinin ardından Fatsa İlçesi'ndeki baba evinden kaldırılacağı öğrenildi. Üzerinde 30 bin TL para olduğu öğrenilen Recai Can'ın kim veya kimler tarafından öldürüldüğü ise araştırmalar sonucu ortaya çıkacak. Can'ın para için mi yoksa başka bir sebepten dolayı mı öldürüldüğü araştırılıyor. 

İŞKENCE EDİLEREK ÖLDÜRÜLMÜŞ
Çevresi tarafından sevilen Recai Can'ın korkunç bir şekilde işkence yapıldığı da ortaya çıktı. Öyle ki, cesede ulaşmak için uçurumdan aşağı inen AKUT ekipleri, parçalanmış vücudu çevreden toplamak zorunda kaldı. Gözleri oyulan ve yüzlerinde çizikler olduğu öğrenilen Recai Can'ın ölümü sevenlerini de yasa boğdu.

Yazar: Haberci
recai can ölümü müge anlı kayıp şahıs giresun dereli ceset
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş