Sevgililer Günü şakacı aşıklara yaradı!

14 Şubat Sevgililer Günü'nde pek çok kişi sevdiğine gül ve hediye almayı tercih ettiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Şaka malzemeleri satan bir mağaza, bu yıl şaka malzemeleri satışının çok olduğunu açıkladı.

Sevgililer Günü şakacı aşıklara yaradı!

Samsun'da Sıradışı Hediyeci mağazasının sahibi Muhammet Çakar, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla önceki yıllarda hediyelik eşya sattığını, ancak bu yıl şaka malzemelerine ilginin daha çok olduğunu söyledi.

Merkez İlkadım İlçesi'nde 2009 yılından bugüne sahibi olduğu mağazada hediyelik eşya ve şaka malzemeleri satan 34 yaşındaki Muhammet Çakar, bu yıl kutlanılan 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Samsunluların en çok şaka malzemelerine ilgi gösterdiğini söyledi. 

İLK DEFA BÖYLE OLUYOR
Muhammet Çakar, "2009 yılından bu zamana kadar özel gülerde hep hediyelik eşya satıyordum. Ancak bu sevgililer gününde en çok rağbet şaka malzemelerine oldu. 50 kuruştan, 50 liraya kadar şaka malzemeleri satıyoruz. Genelde sevgililer gününde plaket ve kupa yaptırılıyor, fotoğraflı yapboz, antika eşyalar hediye olarak satılıyordu. Kırmızı gül fiyatlarının da 30 lira üzerinde olduğu günümüzde Samsunlular bu yıl Sevgililer Günün'de bizden en çok şaka malzemesi olarak tiyatro kanı, ağzı boyayan sakız, kaşıntı tozu, şaka bıçağı, uçan mürekkep ve sihirli yumurta satın aldılar. İl defa böyle bir Sevgililer Günü satışı yaptık."

Yazar: Haberci
şaka hediyeleri sıradışı hediyeci muhammet çakar sevgililer günü hediyeleri
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor