Betboo yeni giriş

İlişki Durumu: Karışık'da Ayşegül ile Can'dan ateşli sahneler

İlişki Durumu: Karışık dizisinin 33'üncü bölümünde Can ile Ayşegül'ün öpüşme sahneleri izleyenleri şaşırttı. Ayşegül'ü kaçıran Can, kendisine inanmak istemeyen Ayşegül'e öyle bir şey yaptı ki.

İlişki Durumu: Karışık'da Ayşegül ile Can'dan ateşli sahneler

Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi olan İlişki Durumu: Karışık'ta 05 Mart'ta oynayan 33. Bölüm'de heyecanlı anlar yaşandı. Geçen bölümde nikah masasından Ayşegül'ü kaçıran Can, onu bir balıkçı barınağına götürdü. Ayşegül'den kendisini affetmesini isteyen Can, ne yaptıysa dayanamadı. Bu sırada Elif ve Murat'ta kendilerine yapılan ihaneti hazmetmeye çalıştı. 

AYŞEGÜL'ÜN GELİNLİĞİ ÇIKARMASI
Dizinin ateşli sahnelerinden ilki Ayşegül'ün üzerindeki gelinliği çıkartamamasıyla yaşandı. Ayşegül, çaresiz kalınca Can'dan gelinliği çıkarmasına istemeye istemeye yardım istedi. Can, Ayşegül'e dokunup koklamaya başladı. Ayşegül ise Can'ın ona yaptıklarını düşünerek, onu kapı dışarı etti. Dizi boyunca ikili arasında yaşanan diyaloglar izleyenleri hem aşk hem de duygusallığı yaşattı. 

ELİF İLE MURAT PLANLARI
Elif ile Murat ise bir plan yapıp, İso üzerinden plan yaptılar. Can ile Ayşegül ise kaçtıkları yerden evlerine döndü. Fakat Can ile Ayşegül başka bir plan içerisindeydi ki her şey tersine döndü. Plan yapan Can, Handan'dan basın toplantısı hazırlamasını istedi ve her şeyi açıklayacağını söyledi. Kameraların karşısına Elif ile el ele çıkan Can, planını işletirken, bu sırada Murat'ta Ayşegül'ün yanında onların yaptığını gösteriyordu. Tüm bu olanlara dayanamayan Ayşegül, çılgına dönüp televizyonu kapattı. Fakat Can, milyonların önünde Elif'ten ayrılacağını söyledi. 

AYŞEGÜL İLE CAN ÖPÜŞMESİ
Can toplantının ardından Ayşegül'ün kapısını çaldı fakat açıklamayı tam izlemeyen Ayşegül'ün hışmına uğradı. Kapıyı kırarak içeri giren Can, Ayşegül'e bağırarak Elif'ten ayrıldığını söyledi. Buna inanmayan Ayşegül'e ise dudağından öptü. Bu sırada Murat'ta bu olanları gördü. Dizinin 33'üncü bölümü bu şekilde sona erdi. 34'üncü bölümde neler yaşanacağı ise herkes tarafından merak ediliyor. 

Yazar: Haberci
ilişki durumu karışık can ile ayşegül öpüşmesi elif ile murat planları ayşegül gelinlik sahnesi
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
buse     2016-04-07 çok harika
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş