404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/kupurhaber.com.php1 was not found on this server.

Sevgi Eli'nde ihtiyaç sahibine damatlık ve gelinlik

Denizli'de belediyenin kurduğu Sevgi Eli Mağazası'nda damatlık ve gelinlik de bulunuyor. Belediye her kesimin ihtiyacını karşılamak için 4 katlı binada vatandaşa hizmet veriyor.

Sevgi Eli'nde ihtiyaç sahibine damatlık ve gelinlik

İçerisinde gelinlikten damatlığa, bebek patiğinden çeyizlik eşyaya kadar her türlü ihtiyacı karşılayacak malzemeye sahip ve bir mağaza konseptinde hizmet veren Sevgi Eli'nde yeni yerinde çalışmalarına devam ediyor. 

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, kısa süre önce yeni hizmet binasına taşınan Denizli Büyükşehir Belediyesi Sevgi Eli'nde incelemede bulundu. İnceleme gezisine, Başkan Zolan'ın yanı sıra Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Erdal Işık, Sevgi Eli Sorumlusu Selma Yıldız ve Sevgi Eli çalışanları katıldı. 3.000 metrekare kapalı alana sahip 4 katlı yeni binasında hizmet vermeye başlayan Sevgi Eli'nde incelemede bulunan Başkan Zolan, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin yapmış olduğu yatırımlarla kentin bir çok ihtiyacını karşıladığını, modern bir şehir olmak adına ise bir çok yatırım yapmaya da devam ettiğini belirten Başkan Zolan, "Tabi toplum içinde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın olması da hayatın bir gerçeği. Biz ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın çaresizlik içinde kalmamasını, ihtiyaçlarını gidermeyi, çocukların aç uyumamasını, açıkta kalmamasını sosyal belediyecilik anlamında asli görevimiz olarak görüyoruz. Onlara sahip çıkma, ihtiyaçlarını, taleplerini giderme, sıkıntılarından kurtarma konusunda bir çok desteğimiz oluyor. Bu destekte Sevgi Elimiz çok önemli rol üstleniyor" dedi.

MAĞAZA KONSEPTİ 
Sevgi Eli'nin daha önceki binasında fiziki şartların çok uygun olmadığını anlatan Başkan Zolan, şöyle konuştu: "Bizim buraya bakış açımız; vatandaşlarımıza destek olmanın yanı sıra arzu ettikleri şekilde buraya gelip sanki mağazadan alışveriş yapıyormuşçasına ihtiyaçlarını gidermeleridir. Mağazadan alışveriş yapıyor noktasında bir konsept hazırladık. Burada erkek, kadın, çocuk, gelinlik ve damatlıkla ilgili reyonlarımız var. Her reyonda birçok ürün bulunuyor. Bu ürünlerimiz Denizli'deki birçok hayırseverimizin yapmış olduğu destek. Kimisi ürettiği ürünlerden, kimisi mağazasında olan ürünlerden gönderiyorlar. Bazı vatandaşlarımız da evinde kullanmadığı ürünleri bize gönderiyor. Burada ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızla buluşturuyoruz. İhtiyaç sahibi vatandaşımız geldiğinde kendi bedenine uygun, ihtiyacı olan kıyafeti, rengi, modelini seçip arzu ettiğini alıyor. Bizim verdiğimizi değil kendi tercih ettiği, beğendiği, giyim eşyasını alıp ihtiyacını gideriyor." 

HAYALLER GERÇEKLEŞİYOR
Başkan Zolan, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Bir Belediye Başkanı olarak istiyorum ki şehrimde bir kişi aç yatmasın, bir kişi açıkta kalmasın. Bu noktada ben vatandaşlarıma eğer sıkıntıda olan insanlarımız varsa belediyemize bildirmelerini rica ediyorum. Eğer buna vesile olurlarsa çok memnun oluruz. Ayrıca gıda yardımları ile ilgili de desteğimiz var." İhtiyaç sahiplerinin oluşturulan komisyon tarafından değerlendirildiğini, vatandaşların evine gidilerek mali durumunun da incelendiğini ifade eden Başkan Zolan, "Sosyal belediyeciliğin bugünkü geldiği noktada, hayal ettiğimizi gerçekleştirir durumdayız. Daha yapılması gereken çok iş, aşılması gereken çok engelimiz var. İnşallah Sevgi Elimizle daha güçlü şekilde her ihtiyacı olan vatandaşımıza ulaşmak istiyoruz. Bizim güç kaynağımız, destek veren tabi ki Denizli'deki hemşehrilerimiz. Vatandaşlarımızın evlerinde kullanmadıkları, ihtiyaç fazlası ev eşyası, giyim eşyası olabilir, mutlaka Sevgi Eline ulaştırmalarını rica ediyorum" diye konuştu.

Yazar: Haberci
sevgi eli denizli belediyesi gelinlik ve damatlık
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/kupurhaber.com.php1 was not found on this server.