Betboo yeni giriş

Bakan Kılıç'tan öğrencilere anlamlı hediye

Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, anlayarak hızlı okuma programı AHOB'u öğrencilere dağıttı. Okuma ve okuduğunu anlamada en az yüzde 40 gelişim sağlayan programın öğrencilerin başarısını artırdığı biliniyor.

Bakan Kılıç'tan öğrencilere anlamlı hediye

Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, memleketi Samsun'da dedesi merhum İlyas Kılıç'ın ismi verilen okulda bazı programlara katıldı. Burada öğrencilerle buluşan Bakan Kılıç, öğrencilere, AHOB dağıttı. Samsun'un markası olan AHOB'u alan öğrenciler, Bakan Kılıç'a teşekkür etti. 

Bazı programlara katılmak üzere Samsun'a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, dedesi İlyas Kılıç'ın adına yapılan ilkokulun ve sosyal tesislerin açılışını gerçekleştirdi. Bakan Kılıç, burada öğrencilere Samsun Teknopark'ta Zekasoft Yazılım T.A.Ş. tarafından geliştirilerek, üretimi yapılan ve Türkiye'de yapay zeka barındıran ilk anlayarak hızlı okuma programını dağıttı. Bakan Kılıç'ın programında Samsun Valisi İbrahim Şahin, İl Milli Eğitim Müdürü Aytekin Girgin, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, siyasetçiler, bürokratlar, öğretmen ve veliler de hazır bulundu. Okul girişinde çiçeklerle karşılanan Bakan Kılıç'a çocuklar özel ilgi gösterdi. Bir öğrenci, Bakan Kılıç'ın elinden tutarak sınıfını gösterdi. Bakan Kılıç, okulun tüm sınıf ve odalarını gezerek, İl Milli Eğitim Müdürü Aytekin Girgin'den bilgiler aldı. 

YAZILIMCI ZEKASOFT İLE GÖRÜŞTÜ
Bakan Kılıç, kendisini bekleyen öğrencilere eşofman ve AHOB cdleri dağıttı ve çıkışta Zekasoft Yazılım T.A.Ş. Genel Müdürü Şadi Coşgun ile görüştü. Vali İbrahim Şahin'de eşlik ettiği görüşmede Bakan Kılıç, programın yazımında emeği geçenleri tebrik etti. Şadi Coşgun da, programa verdiği destekten dolayı Bakan Kılıç, Vali Şahin ve İl Milli Eğitim Müdürü Girgin'e teşekkür ederek, yazılımın kullanıldığı Samsun Okuyor Projesi'nin değerlendirmesinin olduğu bir dosya sundu.  

 

Yazar: Haberci
bakan çağatay kılıç bakandan ahob dağıtımı ahob zekasoft anlayarak hızlı okuma programı
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş