404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/kupurhaber.com.php1 was not found on this server.

Uşak'a yeni sanayi sitesi geliyor

Uşak'ta yapımına başlanacak olan 3'üncü Sanayi Sitesi için protokol imzalandı. Sanayi sitesinin yapılmasıyla vatandaşlar ve esnafın rahat bir nefes alması planlanıyor.

Uşak'a yeni sanayi sitesi geliyor

Uşak Belediyesi ve Uşak 1 Eylül Sanayi Sitesi Kooperatifi ortaklığında yapılması planlanan 3. Sanayi Sitesi hakkında protokol imzalandı. Yapılan protokolle Karma OSB ve Uşak E Tipi Kapalı Cezaevi civarında 1 milyon 200 bin metrekare alanda, bin 80 işyeri yapılmasının konusunda bir adım daha atıldı. Toplantıda ayrıca 3. Sanayi Sitesi için daha önce kayıt yaptıramayan esnafların kayıt yaptırması yönünde çağrıda bulunuldu. 

UŞAK'IN HAKETTİĞİ SANAYİ 
Toplantının açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Nurullah Cahan, "Uşak’ta sanayi esnafımızın beklentilerin arasında yer alan sitemizde bir aşama daha geçtik. Sanayicilerimizin yer ve mekanla ilgili sıkıntıları söz konusuydu. Bu konuda esnafımıza sözümüz vardı. Belediye meclisimizde konuyla ilgili plan değişikliğini gerçekleştirdik. 1 milyon 200 bin metrekarelik alanın 3 Sanayi Sitesi olmak üzere mecliste değişiklik yaptık. Yapılacak binalarla ilgili ilk yerleşim planını ortaya koyduk. Bin 80 adet esnafımıza uygun bina projelerini ise kısa zamada gerçekleştireceğiz. Bugün burada kooperatif başkanımız ve yönetimimizle önemli bir adım daha attık. Yeni sanayi sitemiz her anlamda ilimizin gelişimine etki edecek. Her anlamıyla modern olacak sitemiz yüzleri güldürecek. Ayrıca daha önce müracaat yapamayan esnaflarımızda müracaatlarını yapabilecekler. Projemizin ilimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. 

5 YIL ÖNCE BAŞLAYAN SÜREÇ
3. Sanayi Sitesi’yle ilgili sürecin sonuna geldiklerini ileten Uşak 1 Eylül Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Niyazi Erdoğan,”Yaklaşık 5 yıldır bir süreçteydik. Bu imzalarla sona yaklaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Alanımız daha önce  530 bin metrekare iken, bugün  1 milyon 200 bin metrekareye yükseldi. İşyerlerimizin sayısı ise 581’den  1 080’e yükseldi. Yakın bir zamanda daha önce müracaat edemeyen esnaf kardeşlerimizin de müracaatlarını alacağız. Amacımız ilimize ve esnafımıza yakışan siteyi en kısa sürede sonlandırmaktır. Burada emek veren başta Başkanımız Sayın Nurullah Cahan’a ve kooperatif üyelerimize teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Yazar: Haberci
uşak yeni sanayi sitesi uşak sanayi nurullah cahan
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/kupurhaber.com.php1 was not found on this server.