Tatlıses, 'Satıyor' diyenlere sert çıktı

Sanatçı İbrahim Tatlıses, basında yer alan 'Konaklarını satıyor' başlıklı haberlere tepki göstererek, "Ben bitti demeden, bitmez" dedi.

Tatlıses, 'Satıyor' diyenlere sert çıktı

Bazı basın organlarında 'Bodrum Bitez'deki Konaklarını satıyor' şeklinde haberler çıkan Sanatçı İbrahim Tatlıses, sert bir açıklama yaptı. Tatlıses, gazetecilere 'saçmalıyorlar' diye çıkıştı. 

TİCARETTE Mİ YAPMAYACAĞIM
Konaklarıyla ilgili haberleri yalanlayan İbrahim Tatlıses, "Habire saçmalıyorsunuz; 13 milyona varsa bir yer hakikaten ben satın alacam. Bitez'de öyle bir yerin arsasını alamazsınız kafayı yediniz galiba. Yok tedavi için satıyormuş falan sizlerin yüzünden ticarette yapamayacağım.! Ben tedavi için falanda satmıyorum satmadan da halledebilirim. Allah'a şükür, ben bitti demeden İbrahim Tatlıses bitmez" dedi. 

AYIP OLUYOR AMA
Paraya ihtiyacı olduğunda çalacak çok dost kapısı olduğunu söyleyen İbrahim Tatlıses, "Öyle dostlarım varki, bir telefonla bile halledebilirim. Noluyor be insanları ölmeden mezara gömüyorsunuz. Ayıp oluyor ama. Yok tedavi içinmişte falan filanda. Sattırmadığınız bir yerim kalmadı be ne bitmez tükenmez yerlerim varmış yine söylüyorum ben bitti demeden Tatlıses Bitmez" açıklaması yaptı. 

Yazar:
ibrahim tatlıses konaklarını satıyor diyenleri yalanladı tatlıses konaklarını satıyor mu? magazin gazetecilerine tepki tatlıses veryansın etti
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı