Betboo yeni giriş

Samsun'da haberin yeni adresi: samsunhaber.biz

Samsun ekonomisi, siyaseti ve gündemi yoğun olan bir şehir kısacası Karadeniz'in başkentidir Samsun. Bu gündemin içerisinden samsunhaber.biz ile gündemi takip edebilir, şehirde olan gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Samsun'da haberin yeni adresi: samsunhaber.biz

Samsun'da çok haber sitesinin olması Samsun'a yararı vardır ki bu haber siteleri kamu yararına, halkın sesine kulak vermektedir. Karadeniz'in en büyük ili olan Samsun'da gazetecilik yapmak oldukça önemlidir.

Farklı bir haber anlayışıyla yola çıktığını söyleyen Samsunhaber.biz genel yayın yönetmeni Muhammet Yılmaz, "Samsun gündemi oldukça yoğundur. Her sitenin yayın politikası farklıdır. Samsun Haber sitesi olarak Samsun Haberlerinin dışında Aktüel, Samsunspor Haberleri, Gündem dışı konular daha doğrusu Samsun'u ilgilendiren ne varsa samsunhaber.biz de olacaktır. Ayrıca sosyal medyadan da takip edebileceksiniz" dedi.

Yılmaz, "Ayrıca ilerleyen zamanlarda sitenin kategorilerini artırıp ulusal sitelerle yarışabilecek hale getirelecektir. Samsun Haber sitemize sadece Samsunlu vatandaşlar değil Türkiye'den hatta diğer ülkelerde yaşayan Samsunlu hemşehrilerimizde yakından takip edecektir. Bu vesileyle Samsun'u dünyaya tanıtmış olacağız. Samsunhaber.biz olarak bu söylediklerimizin şimdiden hazırlıklarına başladık" ifadelerini kullandı.

Yazar: Haberci
samsunhaber.biz samsun haber sitesi farklı haber karadeniz haber samsun haberleri
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş