Betboo yeni giriş

Yeni yılın yol haritasını hep birlikte belirlediler

Kayseri'de 2015 yılının değerlendirmesi ve 2016 yılının yatırım planları tüm ilçelerin katılımıyla gerçekleşti. Başkan Mustafa Çelik, "İhtiyaçları görüp, çözüm için çalışmalar yapacağız" dedi.

Yeni yılın yol haritasını hep birlikte belirlediler

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, 2015 yılını değerlendirmek ve 2016 yılını planlamak için tüm ilçelerle yaptığı yatırım toplantılarını Hacılar ile tamamladı. Başkan Çelik bu toplantılarda elde ettikleri verilerin kendileri için yol haritası olduğunu kaydetti.

Hacılar ile yapılan yatırım toplantısına Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in yanı sıra Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ve Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici ile Büyükşehir ve Hacılar Belediyesi bürokratları katıldı.

Toplantının başında diğer ilçe belediyeleri ve Büyükşehir Belediyesi ile uyum içinde çalıştıklarını dile getiren Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, “2016 yılında Büyükşehir Belediyemizin tavsiye ve destekleriyle nasıl bir çalışma yapacağımızla ilgili görüş alışverişinde bulunacağız. Bu yıl da yine elbirliğiyle, uyum içinde ve omuz omuza çalışacağız” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de 2015 yılında yapılan çalışmaları yerinde incelemek ve 2016’da yapılacak olan çalışmaları belirlemek için tüm ilçeleri tek tek ziyaret ettiklerini ve bu ziyaretlerde yatırım toplantıları yaptıklarını hatırlattı. Bu süreç içerisinde Hacılar’ı da birkaç kez ziyaret ettiklerini belirten Başkan Çelik, “Bu ziyaretlerde gerekli tespitleri yapmıştık. Şimdi de yeni dönemde yapılacaklarla ilgili Hacılar Belediyemizin bizlerden beklentilerini alacağız” dedi.

Konuşmasında uyumlu çalışmaya da dikkat çeken Başkan Mustafa Çelik, ilçelerle uyum içinde çalışmalarının bereketi de beraberinde getirdiğini söyledi. Başkan Çelik, “İlçeler ve bağlı mahallelerdeki vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını en iyi ilçe belediyeleri bilir. Dolayısıyla bu toplantılarda alacağımız veriler bizim yol haritamız olacak” diye konuştu.  

Toplantıda daha sonra başta Hacılar’daki kentsel dönüşüm çalışmaları olmak üzere 2015 yılında yapılan çalışmalar anlatıldı ve 2016 yılına ilişkin projelerle ilgili bilgiler verildi.

Yazar: Haberci
kayseri 2016 yatırım kayseri belediyesi yeni yol haritası
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş