Betboo yeni giriş

TOKİ Başkanı'ndan yerinde denetim

TOKİ Başkanı Mehmet Ergün, Kırşehir'deki küçük sanayi sitesi, doğa park projesi gibi yatırımları yerinde inceledi. Ergün, yeni projelerle ilgili de fikir alışverişinde bulundu.

TOKİ Başkanı'ndan yerinde denetim

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’yi makamında ziyaret etti. Turan daha sonra, TOKİ tarafından Kırşehir’de uygulanan Kentsel Dönüşüm Projelerini yerinde inceledi.  

Kırşehir'e 3'üncü kez geldiğini söyleyen Turan, "Kırşehir Belediyecilik açısından ve bölgesel anlamda güzel hizmet almış bir şehrimiz. Bizde bu konuda yakın temas içerisindeyiz. Kırşehir'imiz bu bölgede yükselen bir değer var. Bir ivme var bunu destekleyecek Kentsel Dönüşüm odaklı yada ekonomi gelişmesi açısından küçük sanayi sitesi, doğa park projesi gibi bazı yatırımları ve gelişmeleri yerinde görüp tespit etmek, hemde devam eden projelerimizi yerinde incelemek ve gelecekte yapılacak projeler içinde fikir alış verişinde bulunmak için bir çalışma ziyareti gerçekleştiriyoruz. İnşallah hayırlı sonuçlarla çıkarız" dedi.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci de, "TOKİ bizim beraberce çok işler yaptığımız önemli bir kurum Başkanımızla bir kimlik geliştirdik, TOKİ' de hem anlayış açısından hem proje açısından, hem işlevsellik açısından. Yatırımları yerinde incelemesi hem de projelerin işleyişi açısından hem de bizim motivasyonumuz açısından bizlere katkı sağlıyor. Kentsel dönüşüm projemiz Bağbaşı devam ediyor. Son etabı da ihale sürecinde. Banka evleri ve Sanayi dönüşüm projelerimiz var. Başkanımıza hazırladığımız projelerimizi sunucağız. Doğa park projesi ile ilgili bir proje sunucağız ve görüşlerini alacağız. Kılıçözü Sanayi sitesinin büyütülmesi ile ilgili Milletvekilimiz Salih Çetinkaya beyin bir projesi var başkanımıza orayı da göstereceğiz" diye konuştu.

Yazar: Haberci
toki kırşehir mehmet turan toki projeleri kırşehir belediyesi çalışmaları
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş