Betboo yeni giriş

Kayseriliyi belediye adına kim dolandırıyor!

Kayseri'de belediyenin adını kullanarak dolandırıcılık yapan baz kişi veya kişilere karşı uyarıda bulunuldu. Daha öncede yapılan uyarı sonrasında akıllara, 'Kayseriliyi kim dolandırıyor' sorusu geldi. Belediye, suç duyurusunda bulundu.

Kayseriliyi belediye adına kim dolandırıyor!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, belediyenin ya da belediye bürokratlarının ismini kullanarak dolandırıcılık yapan kişilere karşı vatandaşları bir kez daha uyardı. Belediyeden yapılan açıklamada, kişiler hakkında Büyükşehir Belediyesi'nce gerekli suç duyurusunda bulunulduğuna dikkat çekildi. 

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, bazı kişilerin zaman zaman Kayseri Büyükşehir Belediyesi ya da bazı bürokratların adını kullanarak yardım amaçlı para talebinde bulunduklarının tespit edildiği belirtildi. Belediye ya da bürokratların hiçbir şekilde ve hiçbir kimseden para talebinde bulunmadıkları vurgulanan açıklamada, bu tür taleplerde bulunan kişilerin tek amacının dolandırıcılık olduğu bildirildi.

Bu kişilerden gelecek tekliflerin ve telefonların dikkate alınmaması istenilen açıklamada, bu durumla karşılaşan vatandaşların bir an önce polise ihbarda bulunmaları istendi.

Üstün zekası ve uyanıklığıyla bilinen Kayserilileri kim veya kimler tarafından dolandırıldığı, yapılan araştırma sonucu ortaya çıkması bekleniyor.

Yazar: Haberci
kayseri belediyesi kayseri dolandırıcılık kayserili
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş