Fatma Altuntaş yazılarıyla kupurhaber.com'da

17 Ağustos depremiyle yaşamı alt üst olan fakat, hayata tutunma azmiyle örnek teşkil eden Fatma Altuntaş, yazılarıyla kupurhaber.com'da.

Fatma Altuntaş yazılarıyla kupurhaber.com'da

Kısa bir süre önce 'Habercilikte Farklı Bakış' sloganıyla yayın hayatına başlayan kupurhaber.com, yazar kadrosuna yeni isimler eklemeye başladı.

Bundan 16 yıl önce yaşanan Gölcük Depremi'nde enkaz altında kalan ve hayatı bir anda değişen Fatma Altuntaş, yazılarıyla bundan sonra sitemizde yer alacak. Hayatının geri kalanını tekerlekli sandalyede geçirecek olan Altuntaş, hayata tutunma azmiyle herkese örnek oluyor. Altuntaş, örnek kişiliği, samimiyeti ve milletine sevdasıyla da kendisine ziyarete gelenleri duygulandırıyor.

Yazılarıyla ilgili konuşan Altuntaş, "Bu sayfalarda bana sesimi duyurmak, anılarımı paylaşmak, güncel konulardan bahset için yer açan kupurhaber.com editörü Mehmet Ertuğrul'a teşekkür ediyorum. Hayat aslında, beklemediği sürprizleri karşına çıkartıyor. Önemli olan bu sürprizlerden ders çıkarabilmek. Daha düne kadar yürüyüp, koşabilen ben şimdi ne haldeyim! Allah'a hamd olsun ki, imtihanımızı yaşıyoruz. Çocuğum var, beni sayıp, seven bir eşim var. Kapımı çalıp, 'Abla biz geldik' diyen sevenlerimiz var. İnşallah yazılarımla da okuyanları sıkmayıp, güzel şeyler okumalarını sağlayabilirim. Kısa bir süre sonra görüşmek üzere" dedi.

kupurhaber.com olarak, Fatma Altuntaş'ı aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Yazar:
fatma altuntaş köşe yazısı kupurhaber.com
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
onur kılıç     0000-00-00 başarılarının devanını dilerin ben daha senden cok okuyacam yazılar ve sözler var bizi bol bol bilgilendir
tugce     0000-00-00 Canim ablam benim .. Allahim yolunu acik etsin ..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.