Betboo yeni giriş

Beratcan'ın babasından şok konuşma: Şüphelendim fakat

İstanbul'da yasa dışı aşk iddiasıyla öldürdüğü öne sürülen Beratcan'ın babası ilk kez konuştu. Annesi ile servis şoförünün aşkını öğrenen ve 10 yaşında öldürülen Beratcan'ın babası şüphelendiğini açıkladı.

Beratcan'ın babasından şok konuşma: Şüphelendim fakat

Tüm Türkiye'yi yasa boğan 10 yaşındaki Beratcan Karakütük'ün ölümünün ardından baba Ergün Karakütük ilk kez konuştu. Eşinin şüpheli olarak yer aldığı olayla ilgili konuşan acılı baba, "Şüphelendim" dedi.

İstanbul Kartal'da cesedi bulunan ve şüpheli olarak annesi ve her gün okula gittiği servis şoförünün öldürdüğü Beratcan'ın babası bir televizyon programına katıldı. Daha önce "Eşimin arkasındayım" diyen baba, "Akşam haber izlemedim. Kafam çok bulanıktı, sabah öğrendim bazı şeyleri. TV programında söylediklerimi bilinç dışı söyledim. Bu saatten sonra kimse benim yanıma yanaşmasın. Eşim ile ilgili kararı adalet verecek. Benim içimdeki his bu saatten sonra benim kapıma yanaşmasın, herkes yoluna gitsin. Benim arkadaşlarım var yüzüne bakıp sohbet edeceklerim var. Kimseyi kapımda istemiyorum. Çocuklarım en ufak bir şey söylemedi bana bu ilişkiyle ilgili. Ben şüphelendim daha öncesinde Telefonlardan şüphelendim. Benden telefonlarını saklıyordu. Beni hatta mahkemeye şikayet etti. Çocuklarıma şiddet uyguladığım iddiasıyla" dedi. 

Yazar: Haberci
beratcan katili beratcan karakütük cinayeti beratcanın babası beratcanın annesi
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş